Beşiktaş'ta Demba Ba bekleyişi

Beşiktaş'ta Demba Ba bekleyişi
Beşiktaş'ta Demba Ba bekleyişi
Siyah-beyazlılarda golcü adaylarının ilk sırasında yer alan Demba Ba'nın durumu Chelsea'nin yapacağı santrafor transferlerine bağlı.

İngiliz basını, Samuel Eto'o'nun takımdan ayrılması ile elinde golcü olarak Fernado Torres ve Demba Ba kalan Chelsea Menajeri Jose Mourinho'nun, hücum hattına en az iki takviye talebinde bulunduğunu yazdı. Atletico Madrid'ten Diego Costa ve PSG'den Lavezzi'ye imza attırılmasını isteyen POrtekizli teknik adamın, bu transferlerin gerçekleşmesi halinde Demba Ba'nın gidişine onay vereceği belirtildi.

Beşiktaş'ın Ramon Motta kararı


Chelsea'de daha fazla süre almak istediğini belirten Senagalli golcü, Diego Costa ve Lavezzi transferinin gerçekleşmesi halinde 4. yedek durumuna düşeceği için Beşiktaş'a açık kapı bırakıyor. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, bu hafta yeniden İngiltere 'ye gidip Demba Ba transferi için Chelsea ile pazarlık masasına oturacak.

Chelsea idarecileriyle geçen hafta yapılan görüşmelerde 2 milyon euro kiralama bedeli öneren Başkan Orman, golcü futbolcuya da bir yıl için 2.5 milyon euro ücret teklif etmişti.

İşte Dany gerçekleri!


SÜRE UZARSA DİĞER ALTERNATİFLERE GİDİLECEK

Fikret Orman ve transferden sorumlu yöneticiler, Demba Ba konusunun devre arasındaki Joleon Lescott transferi gibi çok fazla uzamasını istemiyor. Siyah-beyazlılar, Chelsea'nın bu transferi zamana yaymak istemesi durumunda transfer listesinde bulunan diğer isimler ile temasa geçecek.

eşiktaş yönetimi, devre arasında Lescott ile anlaşmış ancak Manchaster City'nin hocası Manuel Pellegrini'nin stopere transfer yapılması şartıyla karşılaşmıştı. Sürenin uzaması ve City'nin istenen transferi yapamaması sonucu Lescott transferi gerçekleşmemiş ve transferin son günü Galatasaray ''dan Dany Nounkeu kiralanmıştı. ALİ DANAŞ (DHA)

Rubin'den Gökhan Töre açıklaması