Beşiktaş'ta Gökhan Keskin sürprizi!

Beşiktaş'ta Gökhan Keskin sürprizi!
Beşiktaş'ta Gökhan Keskin sürprizi!
Siyah-beyazlı yönetim, 'sportif direktörlük' görevine getirilen Gökhan Keskin'e önemli görevler yükledi.

Önder Özen’den sonra kulübe yeni bir sportif direktör getirmeyen Beşiktaş Yönetimi, eski milli futbolcu Gökhan Keskin’e, bu tanıma benzer bir görev verdi. Siyah-beyazlı yönetim yaklaşık iki ay önce sessiz sedasız göreve başlattığı Keskin’e, A takımı hariç futbolla ilgili tüm departmanları bağladı.

Milliyet'in haberine göre; futbolun patronu olan teknik direktör Şenol Güneş’in isteğiyleGökhan Keskin’e A takım için bir görev verilmedi. Buna göre yeni sportif direktör, ilk olarak diğer bölümlerde yeniden yapılanmayı başlatacak.

İZLEME KOMİTESİ, KADIN FUTBOL TAKIMI VE OKULLAR...

Altyapıda başarılı işlere imza atan Emrah Bayraktar ile yeni projeler geliştirecek olan Gökhan Keskin’e, İzleme Komitesi, Kadın Futbol Takımı ve Beşiktaş Futbol Okulları da bağlandı. Özellikle İzleme Komitesi’ni, Avrupa standartlarına getirecek olan Keskin, kulüp bünyesinde çalışacak olan scoutların, uluslararası kalitede olmasına özen gösterecek.

TRANSFERLER İÇİN DANIŞMANLIK DA YAPACAK

Beşiktaş’ın bundan sonraki transferleri için yönetime teknik danışmanlık da yapacak olan Gökhan Keskin, Kadın Futbol Takımı’nı da Avrupa standartlarına getirtmek için düğmeye bastı. Beşiktaş’ın geçtiğimiz günlerde Bayrampaşaspor ile işbirliğine imza atması nedeniyle, Gökhan Keskin bu projeyle de yakından ilgilenecek.

GENÇ OYUNCULARI TAKİP EDECEK

Beşiktaş alt yapısından yetişmiş genç oyuncuların yanı sıra, gelecek adına transfer edeceği genç yetenekleri Bayrampaşaspor’a verecek olan Keskin, bu oyuncuların gelişimleriyle de yakından ilgilenecek.