Beşiktaş'ta Gökhan Töre krizi!

Beşiktaş'ta Gökhan Töre krizi!
Beşiktaş'ta Gökhan Töre krizi!
Beşiktaş'ın bir sene kiralık oynattığı ve geçtiğimiz sezon bonservisini Rubin Kazan'dan aldığı gurbetçi oyuncu Gökhan Töre, sezon içerisinde yaşadığı birtakım problemler ve ödemelerle ilgili sorun nedeniyle huzursuz...

Gökhan Töre'nin ödeme sorunu sebebiyle bazı yöneticilerle tartışma yaşadığı belirtildi. Sportif başarı konusunda da istenilen sonuçların alınamaması bu durumun düzeleceği konusunda endişe oluştururken, milli oyuncu ayrılığın eşiğine geldi. Başarılı futbolcu, bu düşüncesini yakın çevresiyle paylaştı.

Demba Ba'ya çılgın teklif!

Bugün Gazetesi'nde yer alan habere göre; "4 ay para alamadım" diyen siyah-beyazlı oyuncu, yeni sezon öncesi Beşiktaş 'tan ayrılma fikrini düşünmeye başladı.

İSPANYOLLAR İSTEKLİ AMA...

Ar­da Tu­ran'ın da for­ma­sı­nı giy­di­ği At­le­ti­co Mad­rid, Gök­han Töre için ilk cid­di adı­mı atan tek ta­kım. An­cak Tö­re, Mad­rid eki­bi­nin trans­fer et­mek is­te­di­ği pek çok isim­den bir ta­ne­si. Tek­nik di­rek­tör Diego Si­me­one ofan­sif özel­lik­li or­ta sa­ha oyun­cu ta­le­bi doğ­rul­tu­sun­da di­rek­tör­le­re Gök­han'ın da is­mi­ni ver­miş­ti.

Öte yandan Club Brug­ge ma­çı son­ra­sı In­ter Mi­lan ve Ju­ven­tus, me­na­je­ri ara­cı­lı­ğıy­la mil­li oyun­cu­nun trans­fer ko­şul­la­rı hak­kın­da Be­şik­taş'tan bil­gi ta­lep et­miş­ti.

Beşiktaş'ta her şey belirsiz!