Beşiktaş'ta ilk yolcu Sivok

Beşiktaş'ta ilk yolcu Sivok
Beşiktaş'ta ilk yolcu Sivok
Siyah-beyazlı yönetim, tecrübeli futbolcu Tomas Sivok ile yollarını ayırmaya hazırlanıyor.

2008-2009 sezonu öncesi İtalya 'nın Udinese takımından vatandaşı Tomas Zapotocny ile birlikte transfer edilen Tomas Sivok, son 6 yıldır siyah beyazlı formayı giydi.

TFF'den Beşiktaş'a kutlama


Bu sezon başında kaptanlık bandını da takmaya başlayan Sivok, istikrarlı futbolu ile takımın değişmez oyunculardan biri oldu. 2012 Haziran ayında Beşiktaş ile 3 yıllık yeni mukavele imzalayan Çek futbolcunun sözleşmesi 2015 Haziran'da sona erecek. Ancak siyah-beyazlı yönetim, bu sezon sonunda Sivok ile yolları ayırmaya hazırlanıyor.

Yeni sezon öncesi farklı defans oyuncuları transfer etmeyi planlayan teknik heyetin, uygun bir teklif gelmesi halinde Sivok'un satışına onay vereceği ifade edildi.

Bu sezonun devre arasında sağ dizinden yaşadığı ağrılar nedeniyle atroskopi olan ve henüz sahalara dönemeyen Sivok'un tedavisnin 1 ay içinde tamamlanması bekleniyor.

Yönetim ayrıca Julien Escude'nin sona eren sözleşmesini de yenilemeyecek. İbrahim Toraman ve Dany Nounkeu ile de yolları ayırmayı planlayan siyah-beyazlılar, bir yerli, bir de yabancı stoper transfer ederek defans hattında oluşacak boşluğu kapatmaya çalışacak. (NTV SPOR)

Ligde 26. hafta hakemleri


  ETİKETLER:

  Beşiktaş

  ,

  İtalya

  ,

  spor

  ,

  TFF

  ,

  Yeni Sezon

  ,

  sezon

  ,

  NTV

  ,

  yönetim

  ,

  2015