Beşiktaş'ta 'imza' krizi!

Beşiktaş'ta 'imza' krizi!
Beşiktaş'ta 'imza' krizi!
İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, yeni transferler için düzenlenen sembolik imza töreninde sadece Başkan Fİkret Orman'ın yer almasına tepki gösterdi.

Birbirlerine ağabey-kardeş olarak hitap eden İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi ile Başkan Fikret Orman‘ın arasına kara kedi girdi.

G.Saray'ın cezası Beşiktaş'ın kasasına


AMK Spor'da yer alan habere göre; Çebi‘nin transferlerine büyük çaba harcadığı futbolcuların imza töreninde gölgede bırakıldığını düşünerek sinirlendiği, “Yükü ben çekiyorum, emeğimin yok sayılmasına üzüldüm” diyerek tepki gösterdiği öğrenildi.

Tören sonrası sinirlenerek Bodrum’a giden Çebi, son yönetim kurulu toplantısına da katılmadı. Çebi‘nin gönlünün alınması için başta Metin Albayrak olmak üzere birçok yöneticinin aracı olduğu belirtildi.

"ALINGANLIĞA GEREK YOK"

Kulübün tepesindeki iki ismin arasında esen soğuk rüzgarların kulübü etkilemesinden çekinen ve gerginliğin büyümesini istemeyen yöneticiler, Başkan Orman‘dan Çebi‘yi arayarak gönlünü almasını önerdiler. Ancak Orman‘ın, “Törende Başkan varsa basının karşısına da başkan çıkar. Alınganlığa gerek yok” diyerek bu öneriye yanaşmadığı ifade edildi.

Ramon Motta, Gökhan Töre, Cenk Tosun, Demba Ba ve Jose Sosa‘nın imza töreninde Başkan Fikret Orman, futbolcuların yanındaydı. Törene katılan İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi ise yönetim kurulu üyeleri Mete Vardar ve Metin Albayrak ile birlikte oturmuştu.

Beşiktaş taraftarına kötü haber