"Beşiktaş'ta kalmak istiyorum"

"Beşiktaş'ta kalmak istiyorum"
"Beşiktaş'ta kalmak istiyorum"
Beşiktaşlı futbolcular Veli Kavlak ve Cenk Tosun, taraftarlarla bir araya geldi. Vialand'deki Kartal Yuvası mağazasında düzenlenen etkinliğe katılan iki futbolcu, imza dağıtıp taraftarlarla fotoğraf çektirdi.

İSTANBUL - Siyah-beyazlı takımın orta sahasındaki tecrübeli ismi Veli Kavlak, sözleşmesiyle ilgili soruyu yanıtladı. Beşiktaş 'ta kalmak istediğini belirten Veli Kavlak, "Şu an hiçbir görüşme olmadı. Duruma bakacağız. Sözleşmem sezon sonunda bitecek. O döneme kadar elimden geleni yapacağım" dedi.

Sivasspor maçı öncesi takımın durumuyla ilgili bilgi veren tecrübeli futbolcu, "Takımdaki durum şu an çok iyi. Milli takımdaki oyuncular yavaş yavaş aramıza katılıyor. İdmanlar çok iyi gidiyor. Pazar günü maçı kazanmak istiyoruz. En iyi şekilde hazırlanıyoruz" diye konuştu.

CENK TOSUN

Beşiktaş'ın golcü oyuncusu Cenk Tosun ise milli takıma çağrılmayı beklediğini ancak Fatih Terim'in kararına saygı göstermek gerektiğini dile getirdi. "Milli takıma çağrılmayı bekledim" diyen siyah-beyazlı futbolcu, "Fatih hocaya saygı göstermeliyiz. Onun seçtiği adamlar davet ediliyor. Daha fazla çalışmam lazım. Daha fazla çalışarak milli takıma gitmeye çalışacağım" ifadelerini kullandı.

Sivasspor ile Ankara 'da oynayacaklarını anlatan Cenk, şunları söyledi:
"Ankara'da oynayacağımız için farklı olacak. Taraftarların desteğini orada bekliyoruz. Üç puanla ayrılmak istiyoruz. Bu hafta Fenerbahçe ile Galatasaray oynayacak. Bu nedenle maçın önemi daha fazla. Takımdaki hava çok güzel. Çalışmalar iyi geçiyor. Üç puanla ayrılacağımıza inanıyoruz."

İlk haftanın ardından oynamak için fazla şans bulamadığının hatırlatılması üzerine Cenk Tosun, "İlk hafta golümü attım. Sonraki haftalarda takım olarak düşüşteydik. Ben de gerçek performansımı yansıtamadım. İyi çalışıyorum. Şans bulursam elimden geleni yapıp golümü atmaya çalışacağım" diye konuştu. (AA)