Beşiktaş'ta kriz! Önder Özen istifa mı edecek?

Beşiktaş'ta kriz! Önder Özen istifa mı edecek?
Beşiktaş'ta kriz! Önder Özen istifa mı edecek?
Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen, görevinden istifa mı edecek? Akşam saatlerinde İngiltere'deki kamptan ayrılarak İstanbul'a dönen Özer başkan Fikret Orman ile görüşecek.

Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile istifasını görüşmek üzere takımın İngiltere kampından ayrılarak İstanbul 'a döndü.

İstifa için başkan Fikret Orman ile görüşen Özen, yarın birkez daha başkan ile bir araya gelecek. Özen, "Ailem ve dostlarımla görüşerek kesin kararımı vereceğim. Kararımı yarın kamuoyu ile paylaşacağım" şeklinde konuştu. Başkan Orman ile Önder Özen yarın saat 13.00'te Akaretler'deki kulüp binasında görüşecek.

İstifa kararının yalnızca Yalçın Ayhan transferinde yaşanan olumsuzluklarla ilgili olmadığı belirtildi. Özen’in istediği transferlerin yapılmaması, Bilic’in yardımcılarının değiştirilememesi, tesislerde yapılacak bazı değişiklikler ve bazı oyuncular hakkında verilen kararlar istifa kararı için zemin hazırladı.

Yalçın Ayhan’la 1 ay önce sözleşme imzalanması, futbolcunun İngiltere kampına katılması ve ardından İstanbul’a dönmesi Önder Özen için son nokta oldu. (Ntvspor)