Beşiktaş'ta Lodeiro defteri kapandı

Beşiktaş'ta Lodeiro defteri kapandı
Beşiktaş'ta Lodeiro defteri kapandı
Botafogo yönetimi 'Lodeiro gündemi' ile özel olarak bir araya geldi. Toplantıdan Beşiktaş'ın teklifine 'hayır' kararı çıktı.

Siyah beyazlıların kadrosuna katmak için uğraştığı Uruguay'lı futbolcu için kulübü Botafogo kesin olarak "hayır" cevabı verdi.

Beşiktaş KAP'a bildirdi, işte ilk bomba!


Lodeiro'nun transfer haklarının % 43.75'ini elinde bulunduran WDS fonu ile bir toplantı gerçekleştiren Botafogo yönetimi, bu oyuncuyu kesinlikle satmama kararı aldı.

DÜNYA KUPASI'NDAN SONRA DEĞERİ ARTAR
Lodeiro ve menajerinin de hazır bulunduğu toplantıda, Beşiktaş'ın yaptığı satın alma opsiyonlu 5 ay kiralama teklifinin yetersiz olduğu belirtildi.

Oyuncuyu kiralamayı hiç bir şekilde düşünmeyen Botafogo yönetimi, WDS fonunu da Lodeiro'nun değerinin daha fazla olduğu konusunda ikna etti. Botafogolu yöneticiler, Dünya Kupası sonrası Lodeiro'nun değerinin Beşiktaş'ın teklif ettiği 8 milyon Euro 'yu geçeceğini düşünüyor.

Botafogo'nun Beşiktaş'a "ret" cevabı vermesinin diğer bir sebebi ise Seedorf ve Marques'in gitmesinden sonra daha fazla güç kaybetmek istememesi.

Siyah beyazlı yöneticiler, böylelikle Ronaldinho'dan sonra ikinci Brezilya seferinden de olumsuz bir transfer girişimiyle dönmüş oldu. (DHA)

Beşiktaş'ta Lodeiro şaşkınlığı