Beşiktaş'ta Mario Gomez şaşkınlığı!

Beşiktaş'ta Mario Gomez şaşkınlığı!
Beşiktaş'ta Mario Gomez şaşkınlığı!
Beşiktaş'ın Alman futbolcusu Mario Gomez'in, Medicana Sivasspor karşısında kaçırdığı goller yöneticileri şaşırttı.

Siyah-beyazlı yöneticiler, normalde golle sonuçlandırdığı pozisyonları Sivasspor maçında harcayan Mario Gomez için espriyle karışık “Sahada Almeida var sandık” dediler.

Şampiy10'un haberine göre; Sivasspor'u 2-0 yenerek liderliğini sürdüren Beşiktaş’ta yüzler gülerken kaçan pozisyonlar en çok konuşulan konulardan birisiydi. Özellikle ilk 15 dakikada yakaladağı pozisyonları değerlendiremeyen siyah-beyazlılar, önce Mario Gomez’in penaltısı ve 90’da Oğuzhan Özyakup'un golüyle daha farklı bitebilecek karşılaşmayı 2 golle noktaladı.

Kaçan her pozisyonda saç baş yolan Kartal’ın yöneticileri, maç sonu kritiklerinde Gomez’in performansına şaşkınlıklarını gizleyemediler. Siyah-beyazlı kurmaylar, 6’da bitirici vuruşu yapacakken çimlerin azizliğine uğrayıp ayağı kayan, 54’te normalde affetmediği karşı karşıya pozisyonda topu kaleci Setkus’a nişanlayan, 75’te ise aşırtma vuruşu istediği gibi yapamayıp topu auta yollayan Alman yıldız için şu yorumları yaptılar:
"Sivas maçında hücum hattındaki diğer futbolcularımız gibi onun da üzerinde bir şanssızlık vardı gerçekten. Bir an sahada Hugo Almeida var sandık. Normalde hiç affetmediği pozisyonlarda skoru yapamadı. Bu şanssızlık umarız tek maçlıktır."

Mario Gomez, Demba Ba'yı solladı!

Şenol Güneş'ten açıklama: O anları hatırlamıyorum