Beşiktaş'ta Önder Özen depremi

Beşiktaş'ta Önder Özen depremi
Beşiktaş'ta Önder Özen depremi
Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen, yönetim ile yapacağı toplantıda geniş yetkiler isteyecek, talep kabul edilmezse istifa gelebilir.

DHA - Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen, dün Hürriyet Gazetesi'nde yer alan röportajında, 12 Ağustos Pazartesi gününün siyah-beyazlı kulüp için önemli bir gün olacağını belirtmişti. Özen, "Anlatılması çok zor, uygulanması ondan daha zor, katlanılması hepsinden daha zor kritik bir noktamız var" diyerek durumun ciddiyetini ortaya koymuştu.

Rusya'dan kirli iddia


Bu açıklamanın ardından başta Manuel Fernandes hakkında verilecek karar olmak üzere birçok konuda değişiklik yaşanacağı yönünde düşünceler oluşmaya başladı. Önder Özen'in yarın yönetim kurulu ile yapacağı toplantıda ana gündem maddesinin ise çok daha geniş kapsamlı olacağı öğrenildi. Yaklaşık 2.5 aydır Beşiktaş'ta görev yapan Özen'in, daha rahat çalışabilmesi ve aklındaki yapıyı oluşturması için yönetimden daha geniş yetkiler isteyeceği bildirildi.

İSTİFA İHTİMALLER ARASINDA

Yarın yapılacak toplantı sonrası yönetim kurulunun Salı günü yeniden toplanıp, Önder Özen'in isteklerini masaya yatıracağı kaydedildi. Geniş kapsamlı imza yetkisi ile projelerini hayata geçirmeyi planlayan Özen, aksi bir durumda istediklerini yapamayacağı için kulüpte görev yapmasının anlamsız olduğunu düşünüyor. Yarın ve salı günü yapılacak görüşmeler sonrası Futbol Şubesi'nin, Özen ile mi, yoksa Özen'siz mi şekilleneceğinin kararı verilmiş olacak.

"Ronaldinho evini basarlar diye korktu"

Bilic: Favori biziz