Beşiktaş'ta parfümüne maç

Beşiktaş'ta parfümüne maç
Beşiktaş'ta parfümüne maç
Yeni sezon öncesinde çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta bazı futbolcular parfüm iddiasına dayanan bir maç oynadı.

AA - Yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabını Avusturya'da sürdüren Beşiktaş Futbol Takımı, günün ilk antrenmanı gerçekleştirdi.

Beşiktaş'tan taahhütname açıklaması


Futbolcular, teknik direktör Slaven Biliç yönetiminde bir saat 15 dakika süren antrenmana, düz koşuyla başladı. Ardından iki gruba ayrılarak yarı sahada top kapma çalışması yapan takım, idmanın ikinci yarısında üç gruba ayrıldı ve dönüşümlü olarak ayak tenisi, minyatür kalede maç yaptı.

Ayak tenisinde Serdar Kurtuluş, Necip Uysal, Gökhan Süzen ile Muhammed, Ömer, İbrahim Toraman arasında kaybeden takımın parfüm alacağı iddiasına dayanan bir maç oynandı. Biliç'in de yakından izlediği maçı, Serdar Kurtuluş, Necip Uysal ve Gökhan Sözen kazandı.

Trabzonspor'dan Beşiktaş'a çağrı


Top kapma çalışması sırasında ayağını burkan Veli Kavlak, bir süre saha kenarında ayrı çalıştı. Çalışmanın ardından Veli Kavlak'ın yanına giden Biliç, kendisiyle uzun süre sohbet etti.

Sakatlıkları devam eden Uğur Boral, İsmail Köybaşı ve Sezer Öztürk salonda çalışırken, Manuel Fernandes sol dizindeki ağrı, Hugo Almeida bel kaslarındaki sertleşme ve Filip Holosko da İstanbul 'da ameliyat olduğu için antrenmana katılmadı.

Ronaldinho'da flaş gelişme