Beşiktaş'ta şaka gibi olay!

Beşiktaş'ta şaka gibi olay!
Beşiktaş'ta şaka gibi olay!
Siyah-beyazlı yönetici Erdal Torunoğulları, Türkiye'de yaşanan menajer sorusuna isyan etti: Transferde yaşadığımı 50 yıl yaşamadım. Bir oyuncu için 4 menajer arıyor...

Beşiktaş Kulübü Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, transferde yaşadıkları menajer kaosunu anlattı.

Olcay: İnönü'de 3-4 gol atıyoruz


Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre; transferlerin gecikmesinin normal olduğunu belirten Torunoğulları, "Şu transfer döneminde yaşadığımı 50 yıl boyunca yaşamadım. Bir oyuncu ile görüşüyoruz, o sırada 4 menajer arıyor. Bakıyorsun, hepsinde yetki belgesi var. Muhatap kim belli değil. Ne yapacağımızı şaşırdık" dedi.   

"ŞAKA GİBİ, ADAM KARŞIMDA"

Bu konuda başına gelen ilginç bir transfer görüşmesinden bahseden siyah-beyazlı yönetici, "Hele bir defasında şunu yaşadım. Bir futbolcu konuşurken başka biri aradı, 'Seni çarşamba oyuncu ile görüştüreyim' dedi. Şaka gibi, adam karşımda oturuyor. Sonra bir başka menajer aradı, aynı şeyi söyledi. En sonunda dayanamadım. Oyuncunun kendi menajerine sordum, 'Bu ne böyle kaç tane Türk aracı var' diye. Meğer 5 ay önce 1 aylık yetki vermiş, inanılır gibi değil" ifadelerini kullandı.

Cenk Tosun'a 'pubis' teşhisi