Beşiktaş'ta sakatların durumu

Beşiktaş'ta sakatların durumu
Beşiktaş'ta sakatların durumu
Beşiktaş A Takım Doktoru Ertuğrul Karanlık, Beşiktaş A Takım Doktoru Ertuğrul Karanlık, sakatlık sorunu yaşayan futbolcuları Demba Ba, Veli Kavlak, Ramon Motta ve Tomas Sivok ile ilgili açıklamalarda bulundu.

BJK TV’ye konuşan Ertuğrul Karanlık, sakat futbolcular hakkında bilgi verdi.

'Demba Ba'nın tedavisi için yoğun şekilde çalıştık'

"Demba Ba sakatlandıktan sonra ne zaman geri döneceği ile ilgili yorumlar yapılmıştı. Galatasaray maçına yetişip yetişmeyeceği merak ediliyordu. Bütün oyuncuların en kısa sürede geri dönmelerini arzuluyoruz. Her maça önem veriyoruz. Demba Ba, Trabzonspor maçında sakatlandı. Bilgisayarlı tomografi çekildi. Yoğun tedavi süresi başladı. Sağlık ekibi olarak çok yoğun bir şekilde çalıştık."

'Veli'de büyük bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum'

"Veli Kavlak dünkü maçta iki kasık bölgesinden problem yaşadı. Maçtan sonra ağrısı yok denecek kadar azalmıştı. Sabah idmanına katıldı. Daha sonra MR çektirmeye gitti. Büyük bir sıkıntısı olacağını düşünmüyorum."

'Motta hafta içi takıma katılır'

"Ramon Motta'nın geçen haftaki maçta ayak bileğinde yırtık oluştuğunu söylemiştik. Tedavisi iyi gidiyor. Hafta içinde takıma dönecektir."

'Sivok umarım en kısa sürede takıma döner'

"Tomas Sivok'da yırtık sorunu yok. Bacağında bir iltihap bulunuyordu. Belinde geçmişten ufak bir problemi vardı. Umarım kendisi en kısa sürede iyileşir ve takıma katkıda bulunur."