Beşiktaş'ta skandal!

Beşiktaş'ta skandal!
Beşiktaş'ta skandal!
Tam 20 gün ilaç verilen Holosko, ağrılarla antrenmana ve iki de maça çıktı, ancak 24 Temmuz'da MR'a girdi.

Beşiktaş Sağlık Heyeti, Necip Uysal'dan sonra Filip Holosko'da da bir skandala imza attı.

Holosko iki ay yok


Milliyet'in haberine göre; Necip Uysal geçtiğimiz sezonun devre arasında karın ve kasık ağrıları olduğunu belirtiyor, siyah-beyazlıların doktorları da kendisine ağrı kesici veriyordu. Necip bu ağrılarla hem idmanlara hem de maçlara çıkarken, yaşadığı sorunun adı ise 6 Şubat'ta Çek Cumhuriyeti ile oynanan hazırlık karşılaşması öncesi milli takım kampında konuldu.

Necip, ağrıları nedeniyle MR'a girince karın kaslarında yırtık ve ödem tespit edilmişti. O dönemde milli takım kadrosundan çıkarılan Necip bir süre tedavi görürken, daha sonra sahalara dönmüş ve sezon bitince, 20 Mayıs'ta sporcu fıtığı ameliyatı olmuştu.

Ronaldinho'da son durum


TANJU TEDBİREN ÇIKTI, YERiNE GiRDi

Holosko'nun da Necip ile benzer şikâyetleri 1 Temmuz'da start alan Almanya kampının başlamasının üzerinden birkaç gün geçtikten sonra başladı. Doktorlar Holosko'ya da ağrı kesici ile tedavi uyguladılar. Slovak oyuncu şikâyetlerini Necip'e anlatınca, genç oyuncu sanki kendi yaşadıklarını dinliyor gibi hissediyordu. Doktorlar Necip'le bu konuları konuştuğu için Holosko'nun ağrılarının psikolojik olduğunu belirttiler...

Holosko, karın ve kasığında hissettiği bu ağrılarla 12 gün kampta idman yaptı, St.Pauli maçında oynadı. Ardından takım İstanbul 'a döndü. Burada da kontrolden geçirilmedi. 4 günlük izin sonrası takım Avusturya'ya gitti. Holosko 18 Temmuz'daki Queens Park Rangers maçına ilk 11'de başladı. Devrede oyundan alındı ama baldırında çekme olan ve tedbiren oyundan çıkarılan Tanju'nun yerine yeniden sahaya sürüldü. Oysa ki onun da ağrıları devam ediyordu.

"Beşiktaş ile F.Bahçe arasındaki fark..."