Beşiktaş'ta sözün bittiği yer!

Beşiktaş'ta sözün bittiği yer!
Beşiktaş'ta sözün bittiği yer!
Demba Ba ve Mustafa Pektemek'in ardından Cenk Tosun da sakatlandı. Beşiktaş'ta forvet olarak sadece 18 yaşındaki Furkan Yaman kaldı.

Siyah beyazlılarda Cenk Tosun'da 1. dereceden bağ yırtığı var. Cenk, Gaziantepspor maçının son 25-30 dakikalık bölümünde zarzor oynadı. Durumu kesinleşmedi ama büyük ihtimalle Çaykur Rizespor ile oynanacak Türkiye Kupası maçına yetişemeyecek.

'Tedirgin değilim, Liverpool tedirgin'


ELDE FURKAN KALDI!

NTV Spor'da yer alan habere göre; Rizespor maçında Cenk'in yanı sıra Demba Ba ve Mustafa Pektemek de oynayamayacağı için teknik direktör Slaven Bilic'in elinde forvet olarak sadece altyapıdan yetişen Furkan Yaman kalıyor. Eğer Hırvat hoca, Olcay Şahan gibi orta sahadan hücuma yönelik bir ismi forvete çekmezse, Rizespor maçında 18 yaşındaki Furkan ilk 11'de görev yapacak.

DİĞER SAKATLARIN DURUMU

NECİP UYSAL: Arka adalede 2. derece yırtık var. Sahalardan 2 hafta uzak kalacak.

ATIBA HUTCHINSON: Atiba'nın belinde problem var. Maçta belinin üzerine düştüğü için ödem oluştu. Büyük ihtimalle ciddi bir durumu yok.

RAMON MOTTA: Motta'nın da ciddi bir durumu yok, ayak bileği burkulduğu için maça devam edemedi ama ciddi bir durum söz konusu değil. 1-2 günlük dinlenme yeterli olacak.

Beşiktaş-Liverpool: 8-0 rövanşı!