Beşiktaş'ta sürpriz karar

Beşiktaş'ta sürpriz karar
Beşiktaş'ta sürpriz karar
Siyah-beyazlılarda kaptan İbrahim Toraman, Simurq maçı sonrası kaptanlığı bıraktığını açıkladı.

İbrahim Toraman, takım kaptanlığı konusunda teknik direktör Slaven Bilic ile görüştüklerini bu görevin artık kendisinde olmayacağını söyledi.

Kartal galibiyetle tanıştı

Tecrübeli futbolcu, "İkinci etap kampında teknik direktörümüz ile görüşmemiz oldu. Kaptanlık için 3 tane arkadaşımızın üzerinde durduğunu ve yeni bir yapılanmaya gideceğini belirtti. Bu isimlerin daha çok oynayan arkadaşlarımız olacağını ifade etti. Bu durumun bir problem olmayacağını açıkladım. Ne zaman görev verilirse elimden geleni yapıyorum. Takımda güvendiği, bu görevi benden daha iyi yapabilecek birisini bulması halinde Bilic'e destek olacağımı söyledim. Onların önlerini aştım. Kaptanlığı daha iyi yapabilecek hangi arkadaşımız olursa O'nun arkasında oluruz. Bundan sonra bana nasıl görev verilirse en iyi şekilde yapmaya çalışacağız" dedi.

Tecrübeli oyuncu, kamp dönemi hakkında ise "Uzun bir kamp dönemi geçiriyoruz. Tabii ki kolay değil. Çok fazla transfer yapıldı. Yeni bir teknik adamımız var. Her geçen gün daha iyiye gidiyoruz" şeklinde konuştu.

Beşiktaş'ın yeni stadının adı Vodafone Arena olacak

Beşiktaş'tan transfer açıklaması