Beşiktaş'ta transfer skandalı!

Beşiktaş'ta transfer skandalı!
Beşiktaş'ta transfer skandalı!
Beşiktaş'ın bir ay önce anlaştığı Yalçın Ayhan, siyah-beyazlı takım ile İngiltere'ye giderek bir gece kaldı ve dün Londra'da bulunan Futbol Direktörü Önder Özen ile telefon görüşmesi yaptıktan sonra İstanbul'a döndü.

Yönetime yakın çevreler, adının Beşiktaş ’la anılması sonrasında sosyal medyada siyah-beyazlı taraftarlarca fazlaca eleştirilen Yalçın Ayhan'ın bu sebeple yaklaşık 8 bin 851 kilometre teperek Türkiye ’ye geri gönderildiğini belirttiler. Yönetim ise Yalçın’la ilgili gelişmelerden haberleri olmadıklarını açıkladı.

Beşiktaş'ta flaş gelişme!


Hürriyet Gazetesi'nden İsmail Er'in haberine göre; Kulüp Başkanı Fikret Orman, İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi ve medya sorumlusu Metin Albayrak, Kasımpaşalı futbolcunun ne transferi ne de İngiltere kampından geri gönderilmesiyle ilgili hiç bir bilgilerinin olmadığını söyledi. Futbol Şube Sorumlusu Mete Vardar, “Yönetim olarak anlaştığımız oyuncuyu KAP’a bildirdikten sonra antrenmanlara çıkartırız. Yalçın Ayhan yönetimin dışında Sportif Direktörümüz ile konuşup İngiltere’ye gelmiş. Fakat Önder Özen Londra’da olduğu için telefonla görüştü. Aralarında ne geçti bilmiyorum. Yalçın bu telefon görüşmesinden sonra eşyalarını alarak İstanbul ’a döndü” ifadelerini kullandı.

İSTİFA KARARI BAŞKAN’IN MASASINDA

Beşiktaş macerası bir anlamda başlamadan biten Yalçın Ayhan ise siyah beyazlılardan aldığı davet üzerine İngiltere’ye gittiğini belirterek, “Bu yaşananlar Beşiktaş gibi büyük bir camiaya yakışmadı. Bu yaşananlara gerçekten hiç bir anlam veremiyorum. Beşiktaş ile anlaşmadan buraya kendi isteğim üzerine geldiğim söyleniyor, böyle bir şey yok. Benim geleceğimden haberleri vardı” dedi.

Öte yandan bu transferi yapan Önder Özen, Yalçın’ın gönderilmesinin ardından istifasını vermek için İstanbul’a geldi. Kararı başkan verecek.   

BEŞİKTAŞ'I MAHKEMEYE VERİYOR

Kamptan gönderilerek büyük şok yaşayan Yalçın Ayhan’ın menajeri Haluk Canatar, Beşiktaş’ı mahkemeye veriyor. Bir ay önce resmi sözleşmeyi imzaladıklarını ifade eden Canatar, “Beşiktaş gibi bir kulübün böylesine bir transfer kaosuna yol açması akıl alır gibi değil. FIFA, UEFA ve yerel mahkemelerde hakkımızı arayacağız” dedi.  

Beşiktaş'tan Demba Ba açıklaması