Beşiktaş'ta üç ayrılık!

Beşiktaş'ta üç ayrılık!
Beşiktaş'ta üç ayrılık!
Filip Holosko'nun Çaykur Rizespor'a kiralanmasının ardından Michael Eneramo, Gökhan Süzen ve Sezer Öztürk de kiralık olarak takımdan ayrılıyor.

İSTANBUL - Dış transferde Jose Sosa ile anlaşan Beşiktaş , kadroda kendine yer bulamayan oyuncuları kiralık göndermeye devam ediyor.

Mersin'de zemin rezaleti!


Gökhan Süzen Gaziantepspor ile anlaşırken, resmi imzayı yarın atacak. Gençlerbirliği ile şartlarda anlaşan Michael Eneramo, yarın Ankara 'da Gençlerbirliği kulübü yetkilileri ile son bir görüşme yapacak ve bir yıl kiralık olarak Başkent ekibi ile sözleşmeyi imzalayacak.

Takımda düşünülmeyen bir diğer futbolcu Sezer Öztürk, İstanbul Başakşehirspor ile imza aşamasına geldi. Çok büyük bir aksilik olmaması durumunda Sezer'in, İstanbul Başakşehirspor'a yarın imza atması bekleniyor.

GÖRÜŞMELER SON ANA KADAR DEVAM EDECEK

Sağ bek transferinde Martin Linnens için Molde'nin bir kez daha olumsuz cevap vermesi siyah-beyazlıları çıkmaza soktu. Mutlaka sağ beke transfer yapmak isteyen yönetim, son iki günde Linnes için girişimlerini sürdürüp, diğer yandan bu futbolcunun alternatifleri ile görüşmelerini devam ettirecek. ALİ DANAŞ (DHA)

İşte Beşiktaş'ın yeni 10 numarası