Beşiktaş'ta Veli Kavlak depremi!

Beşiktaş'ta Veli Kavlak depremi!
Beşiktaş'ta Veli Kavlak depremi!
Tolgay Arslan'ın sakatlığı nedeniyle orta saha transferi yapmak için uğraş vereni ancak Ozan Tufan, Gökhan İnler ve Raheem Lawal'da mutlu sona ulaşamayan Beşiktaş, iyileşmesini beklediği Veli Kavlak'tan yine kötü haber aldı.

İSTANBUL - Bir yıl önceki ameliyatının ardından dönem dönem ağrılar çeken ve Fenerbahçe maçında sakatlandıktan sonra sahalara dönemeyen Veli Kavlak, üçüncü kez ameliyat olacak.

Beşiktaş'tan Galatasaray'a sürpriz transfer

İki hafta önce iyileşme sürecini çabuklaştırmak için sakat olduğu omuzundan bir operasyon geçiren başarılı oyuncunun umutları bir kez daha suya düştü. Antrenmanlara başlayan Veli Kavlak'ın omuz ağrılarının devam ettiği ve koşularda oldukça zorlandığı öğrenildi. Önümüzdeki günlerde yeniden bıçak altına yatacak olan siyah-beyazlı futbolcunun, ameliyatın bu kez başarılı olması durumunda sahalara dönmesi ve form tutması ligin ikinci devresini bulacak.

ORTA SAHAYA ACİL TRANSFER

Beşiktaş yönetimi, Veli Kavlak'ın durumunun yeniden olumsuza dönmesi ile orta sahaya takviye yapmak için girişimlerini hızlandıracak.    

Daha önce Aquilani ve Ozan Tufan'ı elinden kaçıran, Gökhan İnler'in de Leicester City ile imza aşamasına gelmesiyle şok olan siyah-beyazlılar, Raheem Lawal için de Eskişehirspor'dan ret cevabı aldı. Beşiktaş transfer komitesi 1 Eylül'e kadar orta sahaya mutlaka bir oyuncu transfer edecek ve gerekirse kalan bütçenin tamamını orta saha için kullanacak. Ali Danaş (DHA)

Beşiktaş'ın hedefi Fellaini!