Beşiktaş'ta Yalçın pişmanlığı!

Beşiktaş'ta Yalçın pişmanlığı!
Beşiktaş'ta Yalçın pişmanlığı!
Siyah-beyazlı yönetim, Yalçın Ayhan'ı gönderip şimdi de stoper isteyen teknik direktör Slaven Bilic'e laf attı.

Kasımpaşa’dan ayrılan Yalçın Ayhan’ı kampa kadar götürüp, sonra serbest bırakan Beşiktaş Yönetimi, yeniden stoper aramaya başladı. Slaven Bilic’in sürpriz bir şekilde stoper istemesi karşısında yerli isimlere yönelen yönetimin büyük çoğunluğu, Yalçın’ın kamptan gönderilmesinin pişmanlığını yaşıyor.

Beşiktaş'a kötü haber!


Milliyet Gazetesi'nden Serdar Sarıdağ'ın haberine göre; Bilic’in, ilk oynanan Feyenoord maçından sonra stoper istemesi nedeniyle harekete geçen yönetim, el attığı yerli stoperlerin pahalılığı karşısında çaresiz kaldı. Bazı yöneticiler, “Keşke Yalçın’ı göndermeseydik. Hoca bizden yedek oturmayı sorun etmeyecek bir stoper istedi. Yalçın bu ligin tecrübeli bir ismiydi. Bu saatten sonra yerli stoper alamayız. Yabancı almak maddi açıdan daha çok işimize gelir” diye konuştukları öğrenildi.

ÖNCELİK KAİRALIK BİR İSİM

İlk etapta Sivassporlu Ümit Kurt için, kırmızı -beyazlı yönetimle temas sağlayan fakat 5 milyon Euro bonservis bedeli nedeniyle transferden vazgeçen Beşiktaş Yönetimi, rotasını gurbetçi stoperlere çevirdi.

Avrupa ’nın çeşitli liglerinde top koşturan gurbetçileri yakın takibe alan siyah-beyazlılar, burada da stoper bulamaması durumunda kulübe önerilen yabancılar mercek altına alınacak. Yıldız niteliğinde bir stoper almak istemeyen Kartal, önerilen yabancılardan birini öncelikle kiralamaya çalışacak.

Beşiktaş açıkladı: Ruiz ve Linnes...