Beşiktaş'ta yeni kriz

Beşiktaş'ta yeni kriz
Beşiktaş'ta yeni kriz
Galatasaray'dan kiralanan Dany'nin alacaklarını istemesiyle sarsılan Beşiktaş'ta, daha önceki krizin Almeida'nın çektiği ihtarnameyle yaşandığı öğrenildi.

Son aylarda yaşadığı mali sıkıntılar nedeniyle futbolcuların alacaklarını aksatmaya başlayan Beşiktaş Yönetimi'ne, Manuel Fernandes dışında Hugo Almeida'nın da ihtarname çektiği ortaya çıktı.

Dany'nin eşyalarını yaktılar!


Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; transfer taksitleri hesabına yatmadığı için kulübe ihtarname çeken Portekizli golcünün, yönetimle mahkemelik olmaya çok yakın göründüğü ifade edildi. Parasını alamadığı için antrenmana çıkmayan fakat sonradan pişman olan Dany krizinden önce yaşanan bu ihtarname meselesini normal bir uygulama olarak değerlendiren yönetim, futbolcuların alacaklarını ise bu hafta içerisinde ödeyeceği belirtildi.

Bilindiği gibi Almeida da ağrılarını olduğu gerekçesiyle hafta içindeki antrenmanlara çıkmamış, sadece son yapılan taktik idmanında arkadaşlarıyla beraber olmuştu.

Lig bitmeden, oyuncularıyla olan alacak-verecek meselesini sonlandıracak olan yönetim, yeni sezonda böylesine aksaklıklar yaşamamak için bazı mali önlemler alacak.

Kartal'ı Gökhan ve Oğuzhan sırtladı