Beşiktaş'ta 'yok artık' dedirten olay

Beşiktaş'ta 'yok artık' dedirten olay
Beşiktaş'ta 'yok artık' dedirten olay
Siyah-beyazlı kulübün gözbebeği, Beşiktaş'taki Kartal Yuvası mağazasında akıllara durgunluk verecek bir olay yaşandı.

Beşiktaş 'ta bulunan Kartal Yuvası mağazasının bir numaralı sorumlusu, aynı zamanda kulübün 20 yıllık kongre üyesi E.S, kasayı tam 480 bin TL hortumladı.

'Beşiktaşlılık hayata karşı dik durmaktır'


Vatan Gazetesi'nde yer alan habere göre; 'Yok artık' dedirtecek olan Galatasaray derbisinden hemen önce ortaya çıktı. Başkan Fikret Orman, yaşananları duyunca sinirinden köpürürken, eski arkadaşı E.S’yi hemen kulüp binasına çağırdı.

Birkaç yöneticinin de bulunduğu ortamda E.S’ye, “Biz sana kulübün namusunu teslim ettik, sen bize ihanet edip, arkamızdan bıçakladın. Ben kimsenin hakkını, kimseye yedirtmem arkadaş. Namusumuzla, şerefimizle bu kulübü düzlüğe çıkartmak için bizi görevlendirdiler” diye bağıran Fİkret Orman, binanın 13. katını adeta inletti.

Ronaldinho ve Pirlo açıklaması


SAVCILIĞA VERİLDİ

E.S’nin savcılığa verildiği öğrenilirken, depolarda hummalı bir şekilde ürün sayımının devam ettiği ve bu olayın içinde başka kimlerin olduğunun titizlikle araştırıldığı belirtildi.

NASIL HORTUMLADI?

480 bin TL hortumlayan E.S, Kartal Yuvası’ndaki alışverişlerde fiş istemeyen ve ödemeyi nakit yapanları hedef aldı. Ürün barkodunu 2 kez okutup, kasayı eksiye geçiren E.S, mağazada çalışan bir kadınla iş birliği yaptı ve izinli günlerinde bile kulübü dolandırdı. Günü gününe cebine nakit parayı koyan E.S daha sonra bu parayı kişisel hesabına geçirdi.

Futbolda büyük buluşma