Beşiktaş'tan 8 bilet istedi

Beşiktaş'tan 8 bilet istedi
Beşiktaş'tan 8 bilet istedi
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, deplasman yasağını protesto etmek için Beşiktaş maçını siyah-beyazlı taraftarlar arasında izleyecek.

İbrahim Hacıosmanoğlu, Pazar günü Beşiktaş ile Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak maçı siyah-beyazlı taraftarlar ile birlikte izlemek için bilet talep etti. Hürriyet'in haberine göre; Ailesiyle maçı izleyecek olan Hacıosmanoğlu, yönetimden 8 adet bilet talebinde bulundu.

Trabzonspor'a kötü haber


Dört büyük kulübün birbirine uyguladığı deplasman taraftarı yasağına Galatasaray ve Fenerbahçe’nin karşı çıkmasını protesto eden Hacıosmanoğlu, kulübün asbaşkanı Yaşar Aşçıoğlu ve bazı yöneticilerle birlikte Beşiktaş-Trabzonspor maçını siyah beyazlı taraftarlarla kolkola izleyecek.

Siyah-beyazlı yönetim de Trabzonspor Başkanı’nın isteğine olumlu cevap vermekle kalmadı, bordo-mavililerden aynı talepte bulundu. Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi de ligin ikinci yarısında Trabzon’da oynanacak mücadeleyi bordo-mavili taraftarlarla birlikte tribünden izleyecek.

"YANIMA KORUMA ALMAYACAĞIM"

Beşiktaş taraftarlarıyla bir ilke imza atacağını kaydeden Hacıosmanoğlu, “Futbol dünyanın en önemli keyif veren sporu. Sahada oynayan da izleyen de keyif almalı. Biz kulüpleri yönetenler olarak bu keyfin tadını tüm taraftarlarımızla birlikte çıkarmalıyız. Yenildiğimizde rakibimizi alkışlamalı, yendiğimizde ise rakibe saygı duymasını öğrenmeliyiz. Bunu başaracağız. Beşiktaş maçında siyah beyazlı taraftarlar ile birlikte izleyeceğim. Hem de yanıma koruma falan almadan. Çünkü futbol taraftarlarının fair play içinde olduğunu göstereceğim” dedi.

ÇEBİ: HERKESE ÖRNEK OLMALIDIR

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Çebi, “Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun davranışını takdir ediyoruz. Artık tribünlerden şiddet ve terör son bulmalı. Beşiktaş taraftarları Hacıosmanoğlu’nu aralarında maç izlemekten keyif aldıklarını belirttiler. Biz de çok mutlu olduk. Süper Lig’deki tüm kulüp başkan ve yöneticileri aynı davranış çerçevesi içinde bulunmalıdır. Biz de Beşiktaş Yönetimi olarak ligin ikinci yarısında Trabzon’da yapacağımız karşılaşmada bordo mavili taraftarlar ile maç izleme kararı aldık. Çok da mutlu olduk. Kulüpleri yönetenler taraftarlarla barışık olmalı ki tribünlerden kötü görüntüler silinsin” dedi.

İşte ilk hafta hakemleri

UEFA'dan sürpriz değişiklik