Beşiktaş'tan Cenk Tosun açıklaması

Beşiktaş'tan Cenk Tosun açıklaması
Beşiktaş'tan Cenk Tosun açıklaması
Gaziantepsor Başkanı İbrahim Kızıl'ın kardeşi Mehmet Kızıl'ın "Cenk Tosun sezon sonu için Beşiktaş ile anlaştı" iddiasına, siyah-beyazlı yönetici Ahmet Kavalcı'dan yanıt geldi.

İSTANBUL - Beşiktaş Kulübü Futbol A Takımından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kavalcı, Cenk Tosun için Beşiktaş Kulübü Transfer Komitesi'nin Gaziantepspor ile herhangi bir görüşme yapmadığını belirtti. Kavalcı, "Kapanmak üzere olan ara transfer döneminde ya da sezon sonu için Gaziantepsorlu Cenk Tosun'u transfer etmek adına herhangi bir tasarrufumuz bulunmamaktadır. Oyuncu için şu an hiç bir çalışma yapmadık" ifadelerini kullandı.

'Trafik tam bir kabustu'


STAT BELİRSİZLİĞİ

Siyah-beyazlı takımın bu sezon için bundan sonraki iç saha maçlarını hangi statta oynayacağı konusundaki belirsizlik sürüyor.

Yönetim kurulunun kalan iç saha maçlarının nerede oynanacağı ile ilgili henüz bir karara varmadığını kaydeden Ahmet Kavalcı, "Beşiktaş, Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda oynamaya devam edebilir mi?" sorusu üzerine şunları söyledi:
"Kasımpaşa Kulübü ile stat konusunda bir anlaşmamız var. Yapılan anlaşma hala geçerliliğini koruyor. Bundan sonraki karşılaşmaları Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda da oynayabiliriz, Sakarya veya Ankara'da da. Bugün itibarıyla henüz bir netlik yok. Konuyu aramızda değerlendiriyoruz."

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ise geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına katılarak, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynamak istediklerini, fakat valiliğin, güvenlik nedeniyle izin vermediğini açıklamış, Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında oynanacak Bursaspor maçının, Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda oynanabileceğini belirtmişti. (AA) 

Golü unutan golcü