Beşiktaş'tan Dany açıklaması

Beşiktaş'tan Dany açıklaması
Beşiktaş'tan Dany açıklaması
Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Deniz Atalay, transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi.

ANTALYA - Transferde nokta atışı yapmak istediklerini ve önceliklerinin sol ayaklı stoper olduğunu belirten Deniz Atalay, "Devre arası transfer tehlikelidir ve zordur. Kimse faydalandığı bir futbocuyu bırakmak istemez. Geçen sene sezon başı yaptığımız transferlerde tam isabet sağladık, ama devre arasında ise 4'te 0 çektik. Bu oyuncular kötü oyuuncular değildi, ama takıma uyum sağlayamadılar. Aynı hatayı yapmak istemiyoruz. Önceliğimiz teknik heyetin ihtiyacı olan bölgelere takviye yapmak.Bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Lescott haricinde görüştüğümüz bir kaç isim daha var. Önceliğimiz stoper mevkiine transfer yapmak. Bununla ilgili çalışmalar bir kaç güne netleşir" şeklinde konuştu.

Dany Krizi! Taraftar isyan etti


"DANY İLE GÖRÜŞÜLDÜ, AMA ÖNCELİĞİMİZ BAŞKA İSİMLER"

Atalay, "Dany ile ilgili Galatasaray ile bir görüşme gerçekleşmiş, ama önceliğimiz Dany değil. Dany, öncelikli görüştüğümüz isimlerin haricinde teknik heyetten böyle bir talep gelirse veya onların böyle bir düşüncesi olursa görüşebileceğimiz bir futbolcu. Bununla ilgili bizim kesin bir kararımız ve yönetimimize gelen bir istek söz konusu değil" dedi.

"TARIK ÇAMDAL'I MALZEME YAPTILAR"

Beşiktaş Asbaşkanı, "Eskişehirsporlu futbolcu Tarık Çamdal'ın sezon sonunda sözleşmesi bitiyordu. Menajeri geldi, bize teklif etti. Eskişehir yönetiminden izin almanın daha etik olacağını düşündük ve izin aldık. Görüşmelerimiz oldu, ama süreç öyle bir noktaya geldi ki; menajerler 'Anlaştık' diyorlar. Bir saat sonra ise Galatasaray'a gidiyorlar. Tarık Çamdal kime daha iyi pazarlarım havasıyla malzeme yapıldı. Oyuncunun kendisine söyledik, Galatasaray ile ilgili söylentiler için 'Ben böyle bir şey söylemedim' dedi. Maalesef menajerleri böyle bir ortam yarattı. Bizden çıktı Galatasaray'a, Galatasaray'da çıktı bize geldi. Etik bulmadığımız için bu transferi sonlandırdık" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'tan Milan'a teklif


"İBRAHİM TORAMAN'I ZORLA GÖNDERİYORUZ ALGISI DOĞRU DEĞİL"
Deniz Atalay, kadro dışı olan İbrahim Toraman konusunda ise "İbrahim Toraman bizim kaptanlığımızı yapmış bir futbolcudur. Zorla gönderiliyor gibi çıkan haberler doğru değil. Futbol oynamaları hem onlar için hem de bizim onların onyamamasından doğan rahatsızlığımızın giderilmesinden dolayı iyi olur. Kendisi bir takımla anlaştığında hiç bir zorluk çıkarmayacağız. Herhangi bir takımla anlaşamaması halinde takımdaki durumunda bir değişiklik olmaz" dedi. ALİ DANAŞ (DHA)

Toraman'a transfer izni