Beşiktaş'tan fair-play çağrısı

Beşiktaş'tan fair-play çağrısı
Beşiktaş'tan fair-play çağrısı
Beşiktaş Yönetimi, Spor Toto Süper Lig'de başlayan 2013-2014 sezonuyla ilgili bildiri yayımladı.

İSTANBUL (AA) - Kulübün resmi internet sitesinde yer alan bildiride, 2013-2014 sezonuna yeni heyecanlar ve yeni umutlarla başlandığı belirtilirek, "Büyük hedeflerimizin olduğu bu sezonda, tüm takımlara şimdiden başarılar dilerken; mücadelenin fair-play çizgisinden hiç ayrılmamasını, en önemlisi hak edenin kazandığı bir sezon yaşanmasını temenni ediyoruz" denildi.

Aybaba'dan Orman'a dava


Bu yılın kadrosu oluşturulurken önemli kararlar alındığı, futbol genel koordinatörlüğüne Önder Özen'in, teknik direktörlüğe Slaven Bilic'in getirildiği, futbol A takımına da genç , başarıya susamış, formanın hakkını verecek oyuncu takviyeleri yapıldığı belirtilen açıklamada taraftara yönelik olarak da şu ifadeler yer aldı:
"Amacımız; teknik heyetimizin çalışmalarıyla takımımızı istikrar abidesi haline getirmek, uzun süreli başarıların sahibi olmalarını sağlamaktır. Bu yeni, genç, inançlı takım sizlerin desteğiyle ve sizlerin sevgisiyle hedeflerimize ulaşacaktır. Stadımızın yapım süreci devam ederken, iyi günlerde de, kötü günlerde hep birlikte, el ele, omuz omuza duracağımıza inanıyor, yeni sezonda tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz. Beşiktaşlı olmayı bir hayat felsefesi olarak kabul eden büyük taraftarımızdan, bu sezon da kombine kartlarını almalarını, lisanslı ürünlerimize sahip çıkmalarını, tribünleri ailece doldurmalarını bekliyoruz."

Beşiktaş imzaya çok yakın

Sınırlara sığmam taşarım!