Beşiktaş'tan Galatasaray'a sert tepki!

Beşiktaş'tan Galatasaray'a sert tepki!
Beşiktaş'tan Galatasaray'a sert tepki!
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, sarı-kırmızılı idareci Ali Dürüst'e tepki gösterdi: Galatasaray yönetimine yakışmadı. Hesaplar yapılıyor ama Allah'ın da bir hesabı var...

RADİKAL - Gazetecilerin gündeme ilişkin sorularına yanıt veren Fikret Orman, Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst'ün derbi maçın oynanacağı stada ilişkin demeçlerini değerlendirdi.

"ALLAH'IN BİR HESABI VAR"

Dürüst'ün açıklamasını dinlediğini ve üzüldüğünü vurgulayan siyah-beyazlı kulübün 1 numarası, "Konu derbinin Konya'da oynanıp oynanmaması değil, hesaplar yapılıyor. Galatasaray camiası ve taraftarı için söylemiyorum ama Galatasaray yönetimine hiç yakışmadı. Hesaplar yapılıyor ama Allah'ın da bir hesabı var" ifadelerini kullandı.

8-0'dan geriye sadece o kaldı!


"LIVERPOOL ZOR OLDU AMA..."

UEFA Avrupa Ligi'nde İngiltere'nin Liverpool takımıyla eşleşmelerini de değerlendiren Orman, 2. tur maçlarına kadar 1-2 transfer düşündüklerini belirterek, "Bizim koyduğumuz vizyonu zaten ilk günden beri açıklıyorum: Beşiktaş Avrupa'da bir kupa kaldırmak istiyor, kaldırması lazım, buna layık bir kulüp. İlk 32 içinde Liverpool'un çıkması biraz zor oldu ama fark etmez, önümüze bakacağız, oynayacağız, daha çok süre var, devre arası var, hazırlık kampı var, inşallah yapmak istediğimiz bir iki transferimiz var. Bakacağız" dedi.

Şampiyonlar Ligi'nden gelen bir takımla eşleşmelerinin şans mı şanssızlık mı olduğunu maçları oynadıklarında göreceklerini kaydeden Orman, "O gün itibarıyla takımın durumu, sakatlıkların durumu, karşı takımın durumu ne olacak? Belli değil. Biraz önümüzdeki süreci görelim, şans mı şanssızlık mı o zaman görürüz" dedi.

Eşleşmenin ardından 8-0'lık yenilgi anımsatılarak yapılan, "İntikam ve rövanş zamanı" değerlendirmelerinin takım üzerinde bir baskıya neden olup olmayacağı sorularına ise siyah beyazlı kulübün başkanı, "Yaklaşık iki aylık süre var. Daha çok erken bunları konuşmak açısından. Beşiktaş tabii ki kazanmak ve tur atlamak için oynayacaktır. Böyle sonuçlarla Beşiktaş'ın bir daha muhatap olmayacağını tahmin ediyorum" cevabını verdi.

Olcay Şahan'dan Liverpool açıklaması: İntikam zamanı