Beşiktaş'tan Gökhan Töre açıklaması

Beşiktaş'tan Gökhan Töre açıklaması
Beşiktaş'tan Gökhan Töre açıklaması
Galatasaray ile Beşiktaş, bonservisi Rubin Kazan'da olan milli futbolcuyu transfer etmek için uğraşıyor.

Ali Danaş / İstanbul (DHA) - Beşiktaş 'ın bu sabah gerçekleştirdiği antrenman öncesi Futbol A Takımdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kavalcı, basın mensupları ile sohbet etti.

Arda Turan'ın takım arkadaşı oluyor


Manuel Fernanades konusunda, "Rakamlar birbirine yakın, ama tek sorun; biz imza parası ödemek istemiyoruz. Sürecin uzamasının tek sebebi bu" diyen Kavalcı, Ronaldinho transferi için kulüp adına herhangi bir menajeri görevlendirmediklerini belirtti.

"7.5 MİLYON BONSERVİS ÇOK FAZLA"

Ahmet Kavalcı, siyah-beyazlı forma altında sergilediği başarılı performans sonrası teknik direktör Slaven Biliç'in ısrarla bonservisinin alınmasını istediği Gökhan Töre için Galatasaray 'ın devrede olup olmadığı ile ilgili soruya, "Gökhan Töre milli futbolcu. Galatasaray'ın talip olması gayet normal. Satın alma opsiyonu bizde. Gökhan Töre için belirlediğimiz bir bütçe var, devre arasında kulübüyle görüşmelerimizi gerçekleştireceğiz. Fakat istenilen 7.5 milyon euro çok fazla. Pazarlık edeceğiz" yanıtını verdi.

A Milli Takım'dan dönen futbolcularını tek tek tebrik eden Kavalcı, "Beşiktaş, Milli Takım'a 5 futbolcu gönderdi. Bu sayının daha da artmasını temnni ediyoruz. Muhammed Demirci'nin de gelecekte Milli Takım'ın değişmezi isimlerinden biri olmasını arzu ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Bilic'ten yönetime iki istek