Beşiktaş'tan Mario Gomez açıklaması

Beşiktaş'tan Mario Gomez açıklaması
Beşiktaş'tan Mario Gomez açıklaması
Siyah-beyazlı kulüp, futbolcularıyla ilgili basında yer alan haberlere tepki göstererek, yeni transfer Mario Gomez'in gece hayatında görüntülendiği şeklindeki haberlerin gerçek olmadığını duyurdu.

İSTANBUL - Beşiktaş 'ın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, bazı basın organlarında siyah-beyazlı kulüp ile futbol takımını yıpratacak nitelikte haberlerin yapıldığı ileri sürülerek, "Esefle ve ibretle gözlüyoruz" denildi.

Yeni transfer Mario Gomez hakkında çıkan haberlerin gerçek olmadığının aktarıldığı açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:
" Bugün yayınlanan kimi haberlerde oyuncularımız 'çete' olarak nitelenmiş, bu oyunculardan birisi olarak Mario Gomez'in de 'gece hayatına' katıldığı yazılmıştır. Oyuncularımız bir aylık yoğun kamp döneminin ardından 3 günlük izinlerini kullanmaktadır. Daha da vahimi Mario Gomez, bu aradan yararlanarak eşyalarını toplamak için Floransa'ya gitmiştir ve yarın dönecektir. Yani Gomez'in o fotoğraf karesinde olması hayal mahsulüdür. Beşiktaş aleyhine yalan ve iftira içeren haberlere tahammülsüz olduğumuzu ve ödünsüz biçimde teşhir edeceğimizin bilinmesini isteriz. Büyük Beşiktaş taraftarının da aynı tepkiyi göstereceğine ilişkin inancımız tamdır." (AA)