Beşiktaş'tan Melih Gökçek'e ziyaret

Beşiktaş'tan Melih Gökçek'e ziyaret
Beşiktaş'tan Melih Gökçek'e ziyaret
Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, 15 bin kişilik stadın ihalesine çıktıklarını belirtirken, "Osmanlı Stadı'nın tek dezavantajı uzak olması, içim acıyor" dedi.

ANKARA - Fikret Orman başkanlığındaki Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek'i makamında ziyaret etti.

İşte Daniel Opare'nin maliyeti


Gökçek, siyah-beyazlıların maçlarını Osmanlı Stadı'nda oynayacak olmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ankara'ya yapmayı planladıkları 15 bin kişilik stadın ihalesine çıktıklarını belirten Gökçek, "40-42 bin kişilik stadı da Bakanlık yapacak. Osmanlı Stadı da çok güzel, içim acıyor. Tek dezavantajı uzak olması" diye konuştu.

Ankara 19 Mayıs Stadı'nın yıkılması ve yerine yeni bir stat yapılması gerektiğini belirten Gökçek, "Benim arzum hipodromun tamamını futbol , basketbol, çekiç atma, voleybol gibi branşların sahalarının bulunduğu bir spor kompleksi yapmak. Çok uğraştım ancak bakanlığın yetkisine giriyor. Bir türlü kabul ettiremedim" ifadelerini kullandı.

Fikret Orman, ziyaretin anısına Gökçek'e Beşiktaş forması hediye etti. (AA)

Beşiktaş Spor Meslek Lisesi kurulacak