Beşiktaş'tan Melo isyanı!

Beşiktaş'tan Melo isyanı!
Beşiktaş'tan Melo isyanı!
Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Metin Albayrak, 2-0 mağlup oldukları Galatasaray derbisinin ardından, ilk golü kaydeden Felipe Melo'nun dirsek atmasına karşın kart görmediğini iddia etti.

İSTANBUL - Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanan ve 2-0 yenildikleri maçın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Metin Albayrak, sezonun ilk bölümünün son maçına çıktıklarını hatırlatarak, "Mağlup olduk, çok üzgünüz. Buraya gelen taraftarımıza çok teşekkür ediyorum. Onlara yeni yıl hediyesi vermek istiyorduk ama maalesef olmadı" dedi.

BJK TV'nin altyazısı tepkili!


Rakipleri karşısında ilk yarı iyi oynadıklarını belirten siyah-beyazlı kulübün yöneticisi, şunları kaydetti:
"İkinci yarı ise hem hava şartları hem 10 kişi kalıp eksik oynayınca oyunun dengeleri biraz bozuldu. Veli Kavlak'ın kırmızı kart pozisyonunun bir profesyonele yakışmadığını düşünüyoruz. Saha içerisinde her şey olabilir, ama bu hareketi yine de yapmamalıydı. Fakat hakem olarak bakarsak da hep söylediğimiz bir şey var; eşit ve adaletli olunmasını istiyoruz. Her zaman da bunu isteyeceğiz. Fenerbahçe maçında Veli'nin boğazı sıkılmıştı kart yok. Bu maçta Melo'nun dirsek hareketi var, onu da hakem görmedi. Biz bunları kamuoyunun takdirine bırakıyoruz. Eşit ve adaletli olunmasından yanayız her zaman" diye konuştu.

Ligin henüz tamamlanmadığına dikkati çeken Metin Albayrak, "Devre arasına giriyoruz. Hedefimizden sapmış değiliz. Sadece bir mağlubiyet. İkinci yarı daha fazla çalışıp hedefimize devam edeceğiz. Hiçbir sapma yok. Oyuncularımıza kart veren hakemlere sormak lazım. Bizim oyuncularımız disiplinsiz değil" ifadelerini kullandı.

Transfer çalışmaları konusunda bilgi veren Metin Albayrak, "Bu hafta içerisinde sözleşmesi sona erecek olan futbolcularla da görüşüp son noktayı koyacağız. Dış transferde de görüştüğümüz oyuncular var ama daha netleşmedi. İlerleyen zamanlarda netleştiğinde kamuoyuyla paylaşacağız" şeklinde konuştu. (AA)

Selçuk İnan'dan derbi sonrası itiraflar!