Beşiktaş'tan o habere tepki: Manidar!

Beşiktaş'tan o habere tepki: Manidar!
Beşiktaş'tan o habere tepki: Manidar!
Siyah-beyazlılar, Galatasaray'dan sezon sonuna kadar kiraladığı Dany'nin söylediği iddia edilen "Amacım G.Saray'a dönmek" şeklindeki sözleri yalanladı.

Beşiktaş Kulübü'nün resmi internet sitesinde yer alan açıklama şöyle:
"Sabah gazetesinde kaynağının ne olduğu belli olmayan, 'Amacım Galatasaray 'a Dönmek' başlıklı haberi kınıyoruz.

Beşiktaşlılar bu sözlere kızacak!


Futbolcumuz Dany Nounkeu'nun Kamerun kaynaklı bir internet sitesine açıklama yaptığı iddiasıyla yayınlanan, Dany'e atfedilen ve amacının sezon sonunda tekrar geri dönmek olduğuna yönelik ifadelere yer verilen uydurma haberi şaşkınlıkla karşılıyoruz...

Söz konusu habere kaynak gösterilen Camer-Foot isimli internet sitesi dünyanın en kapsamlı arama motorları olan Google ve Yandex’de çıkmamaktadır.

Benzer isimli birçok internet sitesinde oyuncumuzun kulübümüze transferi hakkında bilgiler paylaşılmaktadır. Bahsi geçen sitelerden ‘cameroonfoot’, “Galatasaray, Kamerunlu defans oyuncusu Dany Nounkeu’yu Beşiktaş’a verdi”, ‘camfoot’ sitesi ise “Dany Nounkeu Beşiktaş’ta” başlığıyla haberi işlemiş, ancak bu haberlerde futbolcumuzun ağzından söylenildiği gibi bir ifade yer almamaktadır.

Almeida: Beşiktaş'ta olgunlaştım


Sabah gibi önemli bir gazetenin kaynak olarak sunduğu internet sitesi ve benzer isimlerdeki internet sayfalarında böyle bir haberin olmaması manidardır...

Ayrıca futbolcumuz Dany Nounkeu, Kamerunlu hiçbir gazeteciye konuşmadığını, böyle bir ifadesi olmadığını ve profesyonel hiçbir futbolcunun böyle sözler söylemeyeceğini belirtmektedir.

Dany, gün içerisinde BJK TV'nin canlı yayınına katılarak soruları yanıtlayacak ve bu iddialarla ilgili açıklamalarda bulunacaktır.

Saygılarımızla"

İşte Beşiktaşlı Dany