Beşiktaş'tan Şenol Güneş açıklaması

Beşiktaş'tan Şenol Güneş açıklaması
Beşiktaş'tan Şenol Güneş açıklaması
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, teknik direktör Şenol Güneş'in sözleşmesinin uzatılıp uzatılmayacağına ilişkin soruyu yanıtladı.

EDİRNE - Fikret Orman, Edirne'de kulübünün lisanslı ürünlerinin satıldığı Kartal Yuvası şubesinin açılışına katıldı.

Saraçlar Caddesi'nde Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve Beşiktaş dernek yöneticilerin tarafından karşılanan Başkan Orman, taraftarlarından da yoğun ilgi gördü. Başkan Orman, daha sonra Belediye Başkanı Gürkan'la Beşiktaş Kartal Yuvası Edirne Şubesinin kurdelesini keserek hizmete açtı.

Mağazayı gezen Fikret Orman, Belediye Başkanı Gürkan'a üzerinde kentin plaka numarası olan 22 ve adı yazılı olan Beşiktaş forması hediye etti. Recep Gürkan ise aldığı formayla Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Edirnespor karşılaşmasına gideceğini söyledi.

FOTOĞRAF İZDİHAMI

Açılışın ardından mağazanın önünde çıkan Fikret Orman ile fotoğraf çektirmek isteyen taraftarlar arasında izdiham çıktı. Başkan Orman, herkesle fotoğraf çektireceğini, herkesin tek tek ve sırayla gelmesini istedi. Taraftarların tezahüratlarda bulunduğu Başkan Orman, açılıştan sonra Saraçlar Caddesi'nde yürürdü, yanındakilerle birlikte Edirne'nin meşhur tava ciğerini yedi.

"EN KISA ZAMANDA STADI BİTİRMEK İSTİYORUZ"

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Fikret Orman, yeni stat projesinde sona geldiklerini, en kısa sürede açmak istediklerini dile getirirken şunları söyledi:
"Stadın yapımı yolunda gidiyor. Çatımız kalktı. Diğer imalatlar da geliyor. En kısa sürede de bitirmek istiyoruz. Bir temenni olarak hep söylüyorum. Stadımızı bitirip maçlar orada oynayıp şampiyonluk kupasını orada kaldırmak istiyoruz."

"ŞENOL GÜNEŞ'İN PERFORMANSI ORTADA"

Başkan Orman, teknik direktör Şenol Güneş'in sözleşmesinin uzatılıp uzatılmayacağına ilişkin soruya da şu cevabı verdi:
"Şenol Güneş'in performansı ortada. Beşiktaş lig lideri. Her kulvarda emin adımlarla ilerliyor. Performansıyla alakalı bir sıkıntımız yok. Beşiktaş'ın Şenol Güneş'le bir sözleşme sıkıntısı da yok. Şu anda bunları gündeme getirmenin de bir manası yok. Günü geldiğinde açıklanır. Beşiktaş'ın transferi hiç bitmez. Devamlı açıklıyorum. Devamlı sezon sonu dahil olmak üzere bütün ekibimiz bununla alakalı çalışmaktadır. Olabilir, olmayabilir. Şartlarla alakalı."

OĞUZHAN'A ÖVGÜ

Yıldız oyunculardan Oğuzhan'ın artık 'çıraklık' döneminden 'ustalık' dönemine geçtiğini ifade eden Fikret Orman, "Performansı, hem Türkiye'yi hem de Beşiktaş'ı memnun ediyor ama bir tek Oğuzhan'ı görmeyin. Takımın hepsi birer yıldızlar topluluğu. Gökhan Töre de öyle, Olcay da öyle. Yabancı oyuncalarımız da. İşte Mario Gomez şu anda Almanya Milli Takımı'nda santrfor formasını geri aldı. Quaresma'da dahil, hepsi gayet başarılı. Beşiktaş da gayet iyi gidiyor şu anda. Ama bu lig uzun bir maraton. Herkes başarılı olmak isteyecek. Hak eden kazanacak. Biz hak ederek buraya geldik. Hak ederek de bitirmek istiyoruz" ifadelerini kullandı. Engin ÖZMEN - Ali Can ZERAY (DHA)