Beşiktaş'tan Servet atağı

Transfere hızlı başlayan ve sonuç alan Beşiktaş, Denizlispor'un başarılı savunmacısı Servet'i de renklerine katabilmek için harekete geçti. Servet konusunda, Beşiktaş resmi teklifini Denizlispor'un İstanbul kanadını temsil eden yönetici Kadir Seyrek'e yaptı.

İSTANBUL - Transfere hızlı başlayan ve sonuç alan Beşiktaş, Denizlispor'un başarılı savunmacısı Servet'i de renklerine katabilmek için harekete geçti. Servet konusunda, Beşiktaş resmi teklifini Denizlispor'un İstanbul kanadını temsil eden yönetici Kadir Seyrek'e yaptı. Beşiktaş
İkinci Başkanı Hüsnü Güreli dün telefonla Kadir Seyrek'i arayarak Servet'i resmen istedi. Güreli, Servet için aralarında Tolga ve Zafer'in de bulunduğu üç futbolcu ve 700 bin dolar teklif etti. Seyrek'in ise bu teklif üzerine, "Denizlispor kongre sürecinde. Ancak bu teklifi kim yönetime gelirse gelsin beğenmez. Çünkü bizim futbolcumuzun değeri bu teklifin çok üstünde" dedi. Denizlispor Başkanı Mustafa Baysal, genç futbolcunun fiyatını 3 milyon euro olarak açıklamıştı.
Gelecek sezon hem Şampiyonlar Ligi'nde, hem de ligde büyük başarılara imza atmayı hedefleyen Beşiktaş, daha önce anlaştığı dört futbolcuyla gelecek haftadan itibaren sözleşme imzalayacak. Siyah-Beyazlılar, Ahmet Hassan, Okan Koç, Emre Aşık ve Sinan'a resmi transfer çalışmalarının başlayacağı pazartesi gününden itibaren sözleşme imzalatacak. (Spor Servisi)