Beşiktaş'tan Sezer Öztürk açıklaması

Beşiktaş'tan Sezer Öztürk açıklaması
Beşiktaş'tan Sezer Öztürk açıklaması
Siyah-beyazlı kulüp, Sezer Öztürk'ün Almanya'da bıçaklanması ile ilgili bir açıklama yayımladı.

Beşiktaş 'ın resmi internet sitesinde yer alan açıklama şöyle:
"Almanya’nın Düsseldorf kenti Velbert kasabasında tatilini geçirmekte olan Sezer Öztürk saldırıya uğradı.

Beşiktaşlı Sezer Öztürk bıçaklandı


Futbolcumuz Sezer Öztürk’ün amcası Feridun Öztürk’ün açıklaması şu şekildedir:
"Yeğenim Sezer Öztürk lige verilen aradan yararlanarak tatilini geçirmek üzere ailesinin yanına Velbert kasabasına geldi. Babası İsmail Öztürk ve ben aynı apartmanda oturuyoruz. Sezer Öztürk, kardeşi Halil İbrahim Öztürk, oğlum Bünyamin Öztürk ve Sezer’in halasının oğlu Fırat Dilek olayın gerçekleştiği 4.01.2012 Cumartesi günü arkadaşlarıyla halı sahada top oynamışlar. Ardından Sezer, kardeşi, ismini saydığım iki kuzeni ve iki arkadaşlarıyla birlikte Velbert’te Türkler tarafından işletilen ve evimize 300 metre uzaktaki Tanzhaus adlı lokale vakit geçirmeye gitmişler.

Gece 00:30–01:00 sularında, ismini bildiğim ama soruşturma sürdüğü için söyleyemeyeceğim Türk vatandaşı olan saldırgan, alkollü bir halde Sezer’in halasının oğlu Fırat Dilek’e saldırmış ve kendisini 6 yerinden bıçaklamış. Araya girip saldırıya engel olmaya çalışan Sezer de kolundan ve bacağından aldığı 2 bıçak darbesiyle yaralanmıştır.

Sezer’in ilk tedavisi ayakta yapılmış ve merak edilecek bir durumu yoktur. Yeğenim Fırat Dilek de hayati tehlikeyi atlatmıştır ve kısa bir süre sonra taburcu edilecektir.

Olay Velbert polisi tarafından soruşturulmaktadır. Beşiktaş Kulübü'ne gösterdiği alaka nedeniyle teşekkür ederim.”

Futbolcumuz Sezer Öztürk’e geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, kulübümüz adına görevlendirilen bir yetkilinin yardımcı olmak amacıyla yarın futbolcumuzun yanında olacağını duyururuz."

Ronaldinho'ya tarihi teklif


İBRAHİM TORAMAN'DAN 'GEÇMİŞ OLSUN' MESAJI

Sezer Öztürk ile tesislerde yumruklu kavga ettiği için süresiz kadro dışı bırakılan İbrahim Toraman, twitter hesabı üzerinden takım arkadaşına 'geçmiş olsun' mesajı gönderdi.

Tecrübeli futbolcu, twitter'dan "Sezer kardeşimizin başına gelen bu olay hepimizi üzmüştür. Acil şifalar diliyorum. İnşallah en kısa zamanda sahalara döner" ifadelerini kullandı.

Teknik direktör Slaven Bilic ve Futbol genel Direktörü Önder Özen'in affetmediği Sezer ve İbrahim Toraman, bir kaç hafta önce barışıp birlikte yemek yemişlerdi. ALİ DANAŞ (DHA)

Tehdit gibi öneri; Beşiktaş'a gidin!