Beşiktaş'tan Tolga Zengin açıklaması

Beşiktaş'tan Tolga Zengin açıklaması
Beşiktaş'tan Tolga Zengin açıklaması
Siyah-beyazlı kulüp, sakatlıkları bulunan Tolga Zengin ve Ramon Motta'nın sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Beşiktaş Doktoru Ertuğrul Karanlık, 3-2 kazanılan Bursaspor maçında sakatlanarak oyundan çıkan Tolga Zengin 'in sağlık durumu hakkında konuştu.

BJK TV’ye açıklamalarda bulunan Karanlık, "Kalecimiz dünkü maçın ilk dakikalarında bir sakatlık yaşadı. Ambulansla hastaneye götürdük. MR çektirdik. Durumunu tesiste değerlendirdik. Dizindeki iç bağında bir problem olduğunu tespit ettik. Tolga’nın kramponu maçta çime takılıyor ve oyuncumuzun dizi dönüyor. Oyuna devam etmesi mümkün değildi. Soyunma odasında durumuna baktım ve çapraz bağlarında sıkıntı beklemediğimi söyledim. Tolga’da iç bağ zedelenmesi var. Orta dereceli bir sakatlık bu. En kısa zamanda takıma geri vermek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Sakatlığı bulunan bir diğer oyuncu Ramon Motta hakkında ise Ertuğrul Karanlık, "Motta'da pubis şüphesi vardı. Sol pubiste yüzde 90 iltihap vardı. Bu durum koşmasına ve şut çekmesine engel çıkarıyordu. İğnelerle tedavi yaptık. Dün de maçtan önce bir çalışma yaptık. Ağrılarının olmadığını öğrendik ve iltihabının çözüldüğünü görünce oynamasına karar verdik" dedi.