Beşiktaş'tan transfer açıklaması

Beşiktaş'tan transfer açıklaması
Beşiktaş'tan transfer açıklaması
Siyah-beyazlı kulüp, Gaziantepspor'dan Serdar Kurtuluş ile sözleşme imzaladı.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen açıklama şöyle:
"Serdar Kurtuluş'un transferi ile ilgili olarak Gaziantepspor ile anlaşmaya varılmıştır. Buna göre Şirketimiz tarafından Gaziantepspor Kulübü'ne sözleşme fesih bedeli olarak 4.430.000 TL ödeme yapılacaktır.

Futbolcuya 2013-14 sezonu için 850.000 Avro garanti ücret ve 10.000 Avro Maçbaşı ücreti, 2014-15 sezonu için 900.000 Avro garanti ücret ve 10.000 Avro Maçbaşı ücreti, 2015-16 sezonu için 950.000 Avro garanti ücret ve 10.000 Avro Maçbaşı ücreti ödenecektir."

Orman'dan İnönü Stadı açıklaması

Futbola Bursaspor'da başlayan 26 yaşındaki futbolcu, 2006'da Beşiktaş'a transfer oldu. Siyah-beyazlı formayı 2009'a kadar terleten Serdar, İsmail Köybaşı'nın Beşiktaş'a transferi için takas olarak kullanıldı ve Gaziantepspor'a geçti. Gaziantepspor'da 4 sezon forma giyen Serdar, geçen sezon 32 maça çıktı ve 1 gol kaydetti.

TOLGA ZENGİN DE AÇIKLANDI

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ'den Borsa'ya yapılan diğer bir açıklamada, "Tolga Zengin'in transferi konusunda Trabzonspor AŞ ile görüşmelere başlanmıştır" denildi.

Eneramo transferine şartlı izin

TRABZONSPOR DA AÇIKLADI

Bordo-mavili kulüp, kaleci Tolga Zengin'in transferi konusunda görüşmelere başladığını borsaya bildirdi.
 
Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret AŞ'den Borsa İstanbul 'a yapılan ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda da yer alan açıklamada, "Profesyonel futbolcumuz Tolga Zengin'in, Beşiktaş Futbol AŞ.'ye transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır" ifadesine yer verildi.

Beşiktaş'tan Hutchinson açıklaması