Beşiktaş'tan UEFA'ya başvuru

Beşiktaş'tan UEFA'ya başvuru
Beşiktaş'tan UEFA'ya başvuru
UEFA Avrupa Ligi 5. haftasında yarın deplasmanda Asteras Tripolis ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ta İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, UEFA'dan bu mücadele için güvenlik önlemlerinin artırılmasını talep ettiklerini söyledi.

KALAMATA - Basın mensuplarına konuşan Ahmet Nur Çebi, "Çok sık maç süreci geçireceğiz. Takımın yorgunlukları olacak. İnşallah bunları aşarız. Rakiplerinizi küçümsemeyeceksiniz. Asteras, Türkiye'ye geldiğinde rahat kazanabileceğimiz maçtan beraberlik ile ayrıldık. Asteras ve Tottenham maçını alarak gruptan lider çıkmak istiyoruz" dedi.

"UEFA'YA HASSASİYETİMİZİ BİLDİRDİK"

Çebi, Galatasaray -Kızılyıldız basketbol maçı öncesi Kızılyıldız taraftarı Marko İvkoviç'in öldürülmesinin tepkilerinin Yunanistan'da da yoğunlaşması ile ilgili soruya, "Sosyal medyada yazılanlara karşı UEFA'ya güvenlik açısından hassasiyetimizi ilettik. Bunun dışında sorun olacağını düşünmüyorum. Spor kardeşliktir. Maç seyretmeye gelen bir insanın başına bunun gelmesi çok üzücüdür. Bunlar son bulmalıdır. Olmuş bir olay ama olmaması gerekirdi. Biz herkes ile kardeşiz. Beşiktaş , dünya çapında sevilen bir takımdır" diye cevap verdi. Ali DANAŞ (DHA)