'Beyler 25 milyon euro gidiyor'

'Beyler 25 milyon euro gidiyor'
'Beyler 25 milyon euro gidiyor'
Takım 2-0 geriye düşüp hayal kırıklığı yaratınca CEO Lutfi Arıboğan, devre arasında soyunma odasına indi ve takıma uyarıda bulundu.

Bursaspor kupa maçındaki 2-0'dan 5-2'lik geri dönüşle dikkati çeken Galatasaray , Gençlerbirliği önünde de benzeri bir sevinç yaşadı. Şampiyonlar Ligi'ne kalabilmek için Beşiktaş ile kıyasıya bir mücadele içine giren Galatasaray, Başkent ekibi önünde 2-0 geriye düşerken siyah-beyazlılar aynı dönemde Kasımpaşa maçında 2-0'ı buldu. Bu tabloyla birlikte takımın sergilediği ruhsuz futbol CEO Lutfi Arıboğan'ın da dikkatini çekti.

"Drogba gitti mezarlık oldu"


BAŞKAN AYSAL DESTEK İSTEDİ

Akşam Gazetesi'nden Şafak Kayarlar'ın haberine göre; Başkan Ünal Aysal cezalı olduğu için TT Arena'da yoktu ancak sözleri akıllara geldi. Yöneticileri maçlara gitmedikleri ve takıma sahip çıkmadıkları gerekçesiyle eleştiren Aysal, destek istemişti. Şükrü Ergün'ün Mancini ile yaşadığı soyunma odası krizinden sonra bu kez görev Lutfi Arıboğan'a düştü. Aysal'ın bilgisi dahilinde Arıboğan, Mancini'den de izin alarak soyunma odasına girdi ve futbolculara sert uyarılarda bulundu.

ÖNCE SİNYOR MANCİNİ KONUŞTU

Soyunma odasında Lutfi Arıboğan'dan önce Roberto Mancini takıma seslenip "Böyler herşemizi kaybediyoruz. Bu takım Galatasaray değil. Kendinize gelin, böyle oynanmaz" diyerek futbolculara uyarılarda bulundu. İtalyan teknik adam sinirli şekilde oynanan ruhsuz futboldan şikayet ederken Selçuk İnan ve Felipe Melo başta Wesley Sneijder ile Burak Yılmaz'ın da içinde olduğu oyuncu grubundan isteklerde bulundu.

Mancini'den Inter iddiasına yanıt


ARENA'DA CEO-SİLİN: 25 MİLYON EURO KAYBEDİYORUZ

Ardından CEO Lutfi Arıboğan hem tatlı hem de sert bir konuşma yaptı. CEO'yu soyunma odasında gören takım şaşırırken Arıboğan, "Florya'da defalarca konuştuk ancak sizler hala tehlikenin farkında değilsiniz. Ortada kaybedecğimiz 25 milyon euro var. Şampiyonlar Ligi'ne direkt gidemezseniz 2 hafta az tatil yaparsınız. Çıkın ve Galatasaray gibi oynayın" diyerek takımı ateşledi.

BAŞKANIN ÖDÜLÜ DE OLABİLİR

Arıboğan, Ünal Aysal'ın Türkiye Kupası alınması ve Şampiyonlar Ligi'ne direkt katılınması halinde ödülü olabileceğini belirtin Arıboğan, takımı sahaya çıkardıktan sonra tribündeki yerini aldı. İkinci yarıda G.Saray şov yapıp müthiş bir mücadele göstererek Umut Bulut'un golüyle maçı 3-2'ye çevirirken Melo ve Selçuk İnan aşırı gerilimden sert hareketlerde bulundu.

Engelsiz Aslanlar Avrupa Şampiyonu