'Biber gazı yiyenlere armağan'

'Biber gazı yiyenlere armağan'
'Biber gazı yiyenlere armağan'
Fenerbahçe, Süper Lig'de bitime 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. Sarı-lacivertli futbolcular, şampiyonluk sonrası ilk açıklamalarını yaptılar.

ALPER POTUK: Bu benim ilk şampiyonluğum. İnşallah da son olmayacak. Bu şampiyonluk Başkanımız Aziz Yıldırım'a hediye olsun.

Cezayı cezalandırdılar!


BEKİR İRTEGÜN: Biz çok çektik. Bu şampiyonluğu biber gazı yiyen, suçlanan herkese armağan ediyorum. Bu şampiyonluğumuz da diğerleri gibi tertemiz. Taraftarlarımız dolayısıyla kutlasınlar.

HASAN ALİ KALDIRIM: İlk sezonumda şampiyonluk yaşamaktan dolayı çok mutluyum.

BRUNO ALVES: Tekrar şampiyonluk yaşamaktan dolayı çok mutluyum. Umarım Fenerbahçe ile daha fazla şampiyonluk yaşarız. Bu şarkılarla şampiyonluk kutlamak çok güzel.

VOLKAN DEMİREL: Bu şampiyonluk 3 Temmuz sürecinden beri yaşadığımız zorlukları unutturacak .Bu şampiyonluğu Fenerbahçe için hapis yatan ve tekrar yatacak olan başkanımız Aziz Yıldırım'a armağan ediyoruz.

EMRE BELEZOĞLU: 3 senedir yaşadıklarımız ortada, Herkes her şeyin farkında. Bu şampiyonluk başta başkanımız olmak üzere tüm camiamıza armağan olsun.

Fenerbahçe'den çok konuşulacak şampiyonluk şarkısı


CANER ERKİN: Böyle bir senede çok önemli bir şampiyonluktu. Çok çalıştık ve bu başarıyı hak ettik.

DIRK KUYT: Bu fantastik ve bu tarihi kulübün parçası olduğum için çok mutluyum.

MOUSSA SOW: Çok zorlu bir sezon geçirdik. Hiç kolay bir sezon olmadı. Ama çok şükür şampiyonuz.

SELÇUK ŞAHİN: Camiamıza, taraftarımıza, başkanımıza bu şampiyonluk hayırlı olsun. Bu benim 5. şampiyonluğum, nice beşinci şampiyonluklara inşallah.

MEHMET TOPAL: 2 yıldır bu camianın içindeyim. Şampiyonluğu hak ettik. Bu şampiyonluk başkanımıza, camiamıza armağan olsun.

ERSUN YANAL: Fenerbahçe oynadığı bu futbolla bu şampiyonluğu hak ettiler. Taraftarın verdiği destekten dolayı çok teşekkür ederiz. Emeği geçen herkese çok teşekkürler. (DHA)

G.Saray'dan F.Bahçe'ye kutlama