Bilal Erdoğan'da oy kullandı

Bilal Erdoğan'da oy kullandı
Bilal Erdoğan'da oy kullandı
Fenerbahçe kongresinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan da oy kullandı.

Fenerbahçe Kulübü Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'nda başkan ve yönetim kurulu aday listeleri için oy verme işlemi sona erdi.

Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilen genel kurul toplantısında sabah saat 10.00'da 23 sandıkta başlayan oy verme işlemi, 7 saatlik bir sürenin ardından saat 17.00'de tamamlandı.

Sandıklar açılırken, sayımın ardından da sonuçlar açıklanacak.

Kongre divan başkanlığının, oy verme işlemini bittiğini açıklamasının ardından sandıkların etrafına güvenlik şeridi çekildi.

- Yıldırım ve Aydınlar, kongre divan başkanlığı masasında buluştu

İki başkan adayı Aziz Yıldırım ve Mehmet Ali Aydınlar, oy sayımını kongre divan başkanlığı masasından takip etti.

Kongre Divan Başkanı Vefa Küçük'ün çağrısı üzerine Aziz Yıldırım'ın ardından masaya giden Aydınlar, burada rakibi Yıldırım ile tokalaşıp öpüştü. Masanın ortasında Küçük yer alırken, sağında Yıldırım, solunda da Aydınlar oturdu.

Küçük, iki başkan adayının centilmence aynı masada oturmasının ardından yaptığı açıklamada, "İşte Fenerbahçe bu, Fenerbahçe'nin büyüklüğü bu. Biz hep beraberiz, birlik beraberlik içindeyiz. Sandıktan kim çıkarsa hep beraber onun yanındayız" ifadelerini kullandı.

- Bilal Erdoğan da oy kullandı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ın oğlu Bilal Erdoğan da kongrede oy kullandı.

Oy verme işleminin sonlarına doğru salona gelen Erdoğan, 8 numaralı sandıkta oyunu kullanıp salondan ayrıldı.

- Aydınlar, ekibiyle önce tribüne çıktı

Kongrede oyunu kullandıktan sonra ekibiyle beraber salonun girişine geçerek yaklaşık 5 saat üyeleri karşılayan başkan adayı Mehmet Ali Aydınlar, oy verme işleminin sonuna doğru da salona girip yanındakilerle beraber bir süre tribünde oturdu.

Yönetim kurulu aday listesindekilerle beraber salona giren Aydınlar, bazı üyelerle ve iki sandığın kurul başkanlarıyla sohbet edip, oy sayımını izlemek için tribüne geçti. Aydınlar daha sonra Vefa Küçük'ün çağrısı üzerine kongre divan başkanlığı masasına gitti.