Bilal Kısa'dan Hamza Hamzaoğlu'na ret

Bilal Kısa'dan Hamza Hamzaoğlu'na ret
Bilal Kısa'dan Hamza Hamzaoğlu'na ret
Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, sezon başında Akhisar Belediyespor'dan Galatasaray'a transfer ettiği Bilal Kısa'yı yeni takımına da götürmek istedi. Ancak hem futbolcu hem de sarı-kırmızılı takımın hocası Mustafa Denizli, bu teklife olumsuz yanıt verdi.

Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra Bursaspor'un başına geçen Hamza Hamzaoğlu, sarı kırmızılı takımdan Bilal Kısa, Sabri Sarıoğlu ve Jem Karacan dahil bütün futbolculara talip olduğunu açıkça ifade etmişti. Hamzaoğlu bu yöndeki ilk girişimini yaptı ve yeşil-beyazlı yönetimden Bilal Kısa'yı transfer etmelerini istedi.

Hürriyet'in haberine göre; Bursaspor yöneticileri, bu talep üzerine Galatasaray Kulübü ile temasa geçip, tecrübeli futbolcuya talip olduklarını bildirdi. Sarı-kırmızılılar da konuyu önce teknik direktör Mustafa Denizli'ye götürdü. Deneyimli teknik adam, "Bilal'e ihtiyacımız var, şu aşamada göndermemiz doğru olmaz" cevabını verdi.

Galatasaray'da 'tarihi' ihmal!

Galatasaray yöneticileri, son olarak futbolcunun da görüşüne başvurdu. Bilal Kısa, sarı-kırmızılı takımda mutlu olduğunu belirterek ayrılmak istemediğini bildirdi.

Bu sözlerin ardından Bilal Kısa'nın Bursaspor'a tranfser olma ihtimali ortadan kalktı.

Mustafa Denizli'yi çıldırtan karar