Bilgili: Bu bizim için başlangıç

Beşiktaş Başkanı Serdar Bilgili, kulübün 100. yılında yedi yıldır hasret kaldıkları şampiyonluğa ulaştıklarını belirterek, "Bu zaferde emeği geçen herkesi kutluyorum. Futbolculara ve teknik heyetimize teşekkür ediyorum.

İSTANBUL - Beşiktaş Başkanı Serdar Bilgili, kulübün 100. yılında yedi yıldır hasret kaldıkları şampiyonluğa ulaştıklarını belirterek, "Bu zaferde emeği geçen herkesi kutluyorum. Futbolculara ve teknik heyetimize teşekkür ediyorum. Zorlu bir maratonu ilk sırada bitirdiğimiz için çok mutluyuz. Bu şampiyonluk bizim için başlangıç olacak. Camiamız yeni zaferlere hazır olsun. Verdiğimiz emeklerin karşılığını almaya başladık. Ayrıca bu başarıda büyük payı olan hocamız Lucescu'yu kutluyorum" diye konuştu.
Menajer Sinan Engin de, bu zaferde futbolcular ve teknik heyetin büyük emeği olduğunu vurgulayarak, "Sezon başından bu yana şampiyon olacağımıza hepimiz inanmıştık. Teknik heyet, yönetim ve futbolcusuyla kenetlendik ve inandığımız şampiyonluğa ulaştık. Bizi yalnız bırakmayan muhteşem taraftarımıza da çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca sezon başında Lucescu'yu göreve getirerek, ne kadar doğru bir iş yaptığımız herkes gördü" yorumunu yaptı.
Yönetici Hüsnü Güreli ise bugünlere gördükleri için çok mutlu olduklarını belirterek, "Söyleyecek söz bulamıyorum. Bizim için tarihi bir gün" dedi. Asbaşkan Başkan Serdar Bilgili şampiyonluk sevinci tribünde salladığı siyah-beyaz bir bayrakla kutladı. Bilgili ardından yöneticilerle birlikte sahada şampiyonluk turu attı. Başkan ve yöneticiler daha sonra da tribünde elele tutuşarak taraftaları selamladı. (Spor Servisi)