Bilgili kesenin ağzını açtı

Beşiktaş Başkanı Serdar Bilgili, ara transferin bitimine sayılı günler kala Lucescu'ya tam destek verdi.

İSTANBUL - Beşiktaş Başkanı Serdar Bilgili, ara transferin bitimine sayılı günler kala Lucescu'ya tam destek verdi. Rumen hoca ile biraraya gelip özel toplantı yapan Bilgili'nin, Guinti ve Doriva konusunda parasal açıdan bir sorun yaşanmayacağının garantisini verdi. Bunun üzerine Lucescu'nun bu iki futbolcudan birinin alınması için temaslarını sıklaştırdığı belirtildi.
Transfer konusunda bu gelişmeler yaşanırken, teknik heyetten rapor alan Bilgili, kendilerine olan güvenini bir kez daha tekrarladı. Lucescu'nun, takımın form durumundan memnun olduğunu, başkana bildirip, "Sakatların durumu da iyiye gidiyor. Üç kulvarda mücadele edeceğimiz için rakipler daha avantajlı. Bunun için kadroyu geniş tutmamız şart" dediği belirtildi.
Hakem seminerinde, Hüsnü Güreli'nin, davalardan vazgeçtiklerini açıklaması, yönetim içinde rahatsızlık yarattı. Bugün yapılacak yönetim toplantısında, bu konunun gündeme geleceği öğrenildi.
Almanya Beşiktaşlılar Grubu Başkanı Abdullah Cila, önümüzdeki ay içinde Düsseldorf'ta yaklaşık iki bin kişinin katılacağı bir 100. yıl balosu düzenleyeceklerini söyledi. Cila, baloya, Almanya'da yaşayan tüm Beşiktaşlılar'ın davetli olduğunu söyledi. (Spor Servisi)