Bilic 10 transfer istedi

Bilic 10 transfer istedi
Bilic 10 transfer istedi
Beşiktaş'ta Sportif Direktör Önder Özen ve teknik patron Bilic'in hazırladığı listedeki isimler ile temasa geçen yönetim, bu transferleri gerçekleştirmek için yoğun çaba harcıyor.

Yabancı futbolcuların tamamına yakını ile yollarını ayıracak olan Beşiktaş , problemli görünen yerli oyunculara gelecek tekliflere de açık olacak. Beşiktaş yönetimi, kadro dışı olan İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk ile Gökhan Süzen'e gelecek teklifleri de değerlendirecek.

İnönü Stadı ile ilgili şok detay!


PERFORMANSI YETERSİZ OLAN GENÇLER KİRAYA VERİLECEK

Sezon içindeki performansı yeterli görülmeyen Kerim Frei ve Muhammed gibi genç futbolcular ile birlikte Nijerya U-17 Milli Takımı'ndan alınan Musa Muhammed'in kiralık olarak gönderilmesi düşünülüyor.

ŞAMPİYONLUK HEDEFİ İÇİN 10 TRANSFER

Gidecek futbolcuların çokluğu, transfer sezonunun en hareketli takımının Beşiktaş olacağını gösteriyor. Takımdaki köklü değişim için en az 10 futbolcuya ihtiyaç duyulduğunu vurgulayan Önder Özen ve Slaven Bilic'in, Başkan Fikret Orman'a sundukları raporda, şampiyonluğa oynayacak bir takım için 10 transferin şart olduğunu belirttikleri öğrenildi.

Beşiktaş'ın istikrar abidesi Olcay


ALMEIDA İÇİN ISRAR KALMADI

Sözleşmesi biten oyunculardan Manuel Fernandes ile daha önceden bağlarını kopartan Beşiktaş Yönetimi ısrarcı olduğu Hugo Almeida ve Gökhan Töre'nin uzayan pazarlıklarından dolayı bu transferler konusundaki isteğini de kaybetmiş durumda. Almeida'ya son teklifini haftalar önce yapan siyah beyazlılarda başkan Fikret Orman'ın bu futbolcudan hala olumlu bir cevap gelmemesine tepki koyduğu ve görüşmelerin dondurulduğu öğrenildi.

GÖKHAN TÖRE'DEN VAZGEÇİLMEK ÜZERE

Gökhan Töre konusunda da somut bir gelişme olmaması ve bu futbolcunun kulübü Rubin Kazan'a hala resmi bir teklif sunulmamasının, milli futbolcunun son yaşadığı olayın yanı sıra bugüne kadar yapılan pazarlıklardaki uzlaşmasız tutumundan kaynaklandığı bildirildi.

Genç futbolcunun menajeri Ahmet Bulut, henüz Beşiktaş ile anlaşamadıklarını ve yönetimin kendileri ile anlaşması halinde Rubin Kazan ile görüşmelere başlayacağını söyledi.

7 milyon euro bonservis bedelini çok bulduklarını her fırsatta dile getiren Beşiktaş Yönetimi, Töre'nin yaşadığı son olaylardan sonra bu transferi askıya almış durumda. Rubin Kazan'a maksimum 3 milyon euro teklif etmeyi düşünen yönetim, sağ öne başka bir oyuncu alınması için girişimlere başladı. Ali Danaş (DHA)

Diego Ribas'ın talibi çok