Bilic: Favori biziz

Bilic: Favori biziz
Bilic: Favori biziz
Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, UEFA Avrupa Ligi play-off turunda eşleştikleri Tromsö hakkında değerlendirmelerde bulundu. Norveç ekibinden daha iyi bir takım olduklarını söyleyen Hırvat teknik adam, favori olduklarının altını çizdi.

Radikal.com.tr - Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, UEFA Avrupa Ligi play-off turundaki rakipleri Tromsö hakkında NTV'ye açıklamalar yaptı.
Norveç Ligi’nin başlamış olmasından dolayı rakiplerinin kendilerinden daha hazır olduğunu ifade eden Bilic, Tromsö’den daha iyi bir takım olduklarını ve bu yüzden de sahaya favori olarak çıktıklarını belirtti.
"Daha iyi bir kura da daha kötü bir kura da olabilirdi" diyen Hırvat teknik adam, "Bu kura çekiminden tatmin olduğumu söyleyebilirim. İyi bir şansımız olduğunu düşünüyorum. Tabii bazı avantajlarımız ve dezavantajlarımız var. Norveç ekibinin tehlikeli bir takım olduğunu biliyoruz. Liglerinin başlamış olması onlar için bir avantaj. Şu anda bizden daha hazırlar. Ancak bunlara rağmen turu geçmek için çok daha büyük şansımız olduğunu düşünüyoruz. Tromsö’den daha iyi bir takım olduğumuzu düşünüyoruz. Fiziksel olarak çok güçlü takımlar Norveç takımları. Özellikle kendi sahalarında oynadıkları maçlarda çok organize oyun oynuyorlar. Bu yüzden tehlikeli takımlar. Gerçekçi olmak gerekirse favori olan taraf biziz" dedi.

Avrupa'da rakipler belli oldu

Arsenal: Forvetini arayan dev

Belözoğlu: En zorunu çektik!