Bilic-Fernandes kapıştı!

Bilic-Fernandes kapıştı!
Bilic-Fernandes kapıştı!
Manuel Fernandes ile Beşiktaş arasındaki ilişki 'yılan hikayesine' döndü.

Siyah-beyazlı yönetimin, önümüzdeki yıl için takımda tutulmayacağını net bir dille açıklaması sonrası ikinci adım Manuel Fernandes’ten gelmişti. Portekiz’e gidip kendi doktoruna görünen tecrübeli oyuncu, ameliyat olmaya karar vermişti. Bu durumda sezonu ve Beşiktaş kariyerini noktalayacak olan Fernandes’in, önceki gün Portekiz’de bıçak altına yatması planlanmıştı. Ancak devreye teknik direktör Slaven Bilic girdi.

10 ayda 15 milyon dolar


Habertürk Gazetesi'nden Kartal Yiğit'in haberine göre; Hırvat hoca, oyuncusuna izin vermezken, arada ciddi bir ‘restleşme’ yaşandığı da ortaya çıktı.

"HİÇ SORUN OLMADIM"

Bu konuda teknik ekiple görüşen Fernandes’in, “Sezon sonunda sözleşmem sona eriyor. Bugüne kadar kulüple hiç sorun yaşamadım. Ayrılırsam iyi duygularla ayrılacağım. Benim istediğim yerde tedavi ve ameliyat olma hakkım var. Üstelik diğer arkadaşlar benzer durumlarda istedikleri gibi davrandı. Bu nedenle ben ülkeme gidip gereğini yapacağım” dediği öğrenildi.

Teknik patron Bilic, bu istek üzerine “Kimseyi zorla tutamayız ama durumun çok ciddi değilmiş. Burada da tedavi olabilirsin, ama çözüm istiyorsan o zaman doktorun bize MR sonuçlarını göndersin. Sonuçlara göre gidersin” yanıtını verdi.

ASIL NEDEN MAHKEME Mİ?

Fernandes’in Portekiz’e gitme isteğinin altında yatan nedenin dayak iddialarıyla hakkında açılan dava olduğu ileri sürüldü. Dün yapılan mahkemeye çıkmadan Türkiye ’den ayrılmak ve davacılarla karşılaşmamak isteyen Manuel Fernandes, kulüpten izin çıkmayınca mecburen dün sabah hakim karşısına çıktı.

Beşiktaş idmanına Bilic damgası