Bilic: Hayal kırıklığı yaşıyoruz

Bilic: Hayal kırıklığı yaşıyoruz
Bilic: Hayal kırıklığı yaşıyoruz
Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, UEFA Avrupa Ligi'nden elenmenin üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

İSTANBUL - Slaven Bilic, Club brugge'e 3-1 mağlup oldukları maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, rakipleri karşısında ikinci golü yedikten sonra şok yaşadıklarını ve bloke olduklarını dile getirdi.

Brugge'un bulduğu ilk gole kadar oyunun üstünlüğünün tamamıyla kendilerinde olduğunu savunan Hırvat çalıştırıcı, "Oyunculara devre arasında defalarca oyun düzenini bozmamalarını söylememe rağmen ne yazık ki oyun düzenini bozduk. Skor 1-0'ken rakibin orta sahada üstünlüğü yoktu. Sürekli olarak De Sutter'e uzun toplar attılar. Frikik ve kornerlerle pozisyonlar aradılar. Maçın başında bizim yaptığımız bireysel hatayla De Sutter'in yakaladığı bir pozisyonu vardı" diye konuştu.

Rakipleri karşısında 1-0 üstünlüğü yakaladıktan sonra da tehlikeli alanlara girenin ve oyunun yönünü değiştirenin kendileri olduğunu iddia eden Slaven Bilic, şunları söyledi:
"Acele etmemiz nedeniyle gereksiz bazı topları oynamış olabiliriz. İlk yarı performansımız gayet iyiydi. İkinci yarıya da baskılı başladık. Harika bir gol attık. İkinci gol için fırsatlar da yakaladık. Bu seviye için ucuz gol yedik. Golden sonra topu aldığımızda çok gereksiz şekilde acele etmeye başladık. Bu şekilde ne yazık ki tesadüflere kalıyor. Karşınızda derli toplu oynayan Club Brugge takımı olunca, hücum etmek imkansız hale geliyor. İkinci golü yedikten sonra sonra tamamen oyundan düştük."

Slaven Bilic, alınan sonuçtan dolayı büyük hayal kırıklığı yaşadıklarını vurgulayarak, "Gerçekten çok üzgünüz ama pazar günü hazırlanmamız gereken çok önemli bir maçımız var. Bir an evvel o maça hazırlanmaya başlayacağız" diyerek sözlerini tamamladı. (AA)


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Slaven Bilic

  ,

  Ucuz

  ,

  Oyun

  ,

  Pazar

  ,

  Frikik

  ,

  Skor

  ,

  İddia

  ,

  gol