Bilic için West Ham iddiası!

Bilic için West Ham iddiası!
Bilic için West Ham iddiası!
Premier Lig ekibi West Ham United'ın sezon sonunda takımın başına Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic'i getirmek istediği ileri sürüldü.

LONDRA - İngiliz Daily Mail gazetesinde yer alan haberde, Premier Lig'de 9. sırada yer alan West Ham United'ın, 2011 yılından bu yana takımın başında olan ve sözleşmesi sezon sonunda sona erecek 60 yaşındaki İngiliz teknik adam Sam Allardyce ile devam etmeyeceği öne sürüldü. West Ham United'ın siyah-beyazlı ekiple sözleşmesi bitecek Hırvat teknik adama teklif götürmeye hazırlandığını aktardı.

Beşiktaş'ın Emre isyanı: Ahlaksızlık!

Bilic'in sezon sonunda Beşiktaş'tan ayrılmayı planladığını ileri süren İngiliz gazetesi, Hırvat teknik adamla ilgili, "Bu adamda bir aura var. Çok az teknik adamda bulunan üst düzey özelliklere sahip futbol oynatıyor" değerlendirmesinde de yer verdi.

Sezon sonunda kararı kulübün sahipleri David Sullivan, David Gold ve Karren Brady'nin vereceğini aktaran gazete, Sullivan'ın Noel sonrasında yaptığı, "Uzun süre futbolun içinde kalınca ve uzun süre menajerle çalışınca, paraların nasıl heba olduğunu görüyorsun ve 'ben de bu kadar iyi yapabilirdim' diye düşünüyorsun" açıklamasına yer verdi.

Geçen sezonu 13. sırada tamamlayan West Ham United, ocak ayından bu yana aldığı 4 mağlubiyet ve 3 beraberliğin ardından geçen hafta Sunderland'i tek golle yenmeyi başardı. (AA)

Tolga Zengin sezonu kapattı!