Bilic şaştı kaldı

Bilic şaştı kaldı
Bilic şaştı kaldı
Beşiktaş Teknik Direktörü Bilic, Terim ve yardımcılarının aynı maçta tribüne gönderilmesine çok şaşırdı.

DHA - Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'nın Lienz bölgesinde sürdüren Beşiktaş , bu sabah yaptığı antrenman ile çalışmalarını sürdürdü. Teknik direktör Slaven Bilic yönetiminde yapılan antrenmana tedavileri süren Uğur Boral, Sezer Öztürk ve Fİlip Holosko katılmadı.

"Asla G.Saray forması giymem"


Kondisyon ve koşu çalışmalarının ağırlık verildiği antrenman sırasında basın mensuplarıyla sohbet eden Bilic, Türk Milli Takımı'nın Brezilya'da düzenlenecek 2014 Dünya Şampiyonası'na katılma şansının oldukça zor olduğunu ifade ederek, "Milli takımınızda çok kaliteli ve başarılı oyuncular var. Ancak şu an itibari ile Brezilya'ya gitme şansınız düşük gözüküyor. Takımdaki oyunculara tek tek baktığınız zaman hepsi iyi futbolcular ama sanırım bazı problemler yaşanıyor ve başarılı olamıyorlar. Ayrıca benim dikkatimi çeken diğer bir konu savunma oyuncularının sürekli değişmesi. Savunmada görev yapan oyuncuların sık değişmesi takımın başarısızlığına neden olan faktörlerden biri olarak sayılabilir" dedi.

"BU GERÇEKTEN OLDU MU?"

Gazetecilerin "Fatih Terim'in bazı maçlarda ceza alarak tribüne gönderilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorunsa Hırvat teknik adam, "Bunlar futbolun içinde olan şeyler. Maç sırasında birçok duygu yaşıyorsunuz" yanıtını verdi.

Geçen sezon oynanan Galatasaray -Mersin idman Yurdu karşılaşmasında Terim ve yardımcıları Hasan Şaş ile Ümit Davala'nın oyundan ihraç edilmesinin anlatılması üzerine bu olaya çok şaşıran Bilic, gazetecilere dönerek "Bu gerçekten oldu mu?" dedi.

Fenerbahçe'den Salzburg uyarısı


"Fatih Terim'in geçmiş yıllarda bazı maçlar öncesi Milli Takım'ın motivasyonunu yükseltmek basın mensupları ile gerginlik yaşaması ve bu gergin ortamı lehine çevirmesi" konusundaki soruya ise Beşiktaş Teknik Direktörü, "Ben de Hırvatistan'da görev yaparken zaman zaman böyle durumlar yaşadım" diyerek yanıtladı.

Bilic, takımın durumundan memnun olduğunu ve yararlı bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, "Daha fazla hazırlık maçı yapmak istiyorum. Sezon öncesi İstanbul 'da da hazırlık maçı yapacağız" şeklinde konuştu.

GÖKHAN TÖRE'YE UYARILAR

Antrenmanın sonunda Hırvat teknik adam, Gökhan Töre ile bir süre sohbet etti. Sahada oturan Gökhan'ın yanına giden Bilic, genç futbolcuya oyun konsantrasyonunun maç içinde belli periyotlarda azaldığını ve bu durumu düzeltmesi gerektiği vurguladı.

Alex'ten muhteşem frikik